آغاز ثبت نام برای داوطلبان ارشد و دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران ، محل تحصیل در جلفا

به گزارش افق بسطام، پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران برای نیمسال اول سال تحصیلی 99-1398 نسبت به پذیرش بدون آزمون دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری اقدام می کند.

آغاز ثبت نام برای داوطلبان ارشد و دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران ، محل تحصیل در جلفا

به گزارش افق بسطام، پذیرش دانشجو در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران برای نیمسال اول سال تحصیلی 99-1398، با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و بر اساس سوابق تحصیلی و مصاحبه صورت می گیرد.

پردیس بین المللی ارس دانشگاه تهران‬ برای مقطع دکتری در رشته مشاوره و برای مقطع کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت در سوانح طبیعی، مدیریت کسب و کار گرایش استراتژی، حقوق خصوصی، مشاوره گرایش مشاوره خانواده و مهندسی معماری برای نیمسال اول سال تحصیلی 99-1398 از طریق بررسی سوابق آموزشی-پژوهشی و مصاحبه دانشجو می پذیرد.

ثبت نام الکترونیکی داوطلبان از روز یکشنبه سوم شهریور ماه 98 آغاز شده و تا روز جمعه 22 شهریور ماه از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه تهران ادامه دارد.

برای داوطلبان تحصیل در مقطع دکتری، مصاحبه تخصصی با توجه به سوابق تحصیلی، علمی، پژوهشی، افتخارات علمی و فوق برنامه و سوالات تخصصی از رشته مورد تقاضا انجام می شود و 7 برابر ظرفیت پذیرش در رشته برای شرکت در مصاحبه دعوت می شوند.

داوطلبان تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بدون آزمون پردیس بین المللی ارس لازم است حداکثر تا 31 شهریور ماه 98 از مقطع قبلی فارغ التحصیل شده باشند. هر داوطلب می تواند فقط یک رشته از میان رشته های پذیرنده انتخاب کند.

  • منبع: برگرفته از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه تهران
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 183

به "آغاز ثبت نام برای داوطلبان ارشد و دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران ، محل تحصیل در جلفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز ثبت نام برای داوطلبان ارشد و دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران ، محل تحصیل در جلفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید