ارتش یمن: رژیم سعودی منتظر حملات دردناک باشد،موشک های جدید رونمایی می شوند

به گزارش افق بسطام، سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن وابسته به گروه انصارالله تاکید نمود: در سال هفتم جنگ علیه یمن سامانه های موشکی جدیدی معرفی خواهند شد و احتمالا نیروهای یمنی حملات دردناکی را که رژیم سعودی تا به امروز تجربه نکرده، به آن وارد خواهند کرد.

ارتش یمن: رژیم سعودی منتظر حملات دردناک باشد،موشک های جدید رونمایی می شوند

به گزارش شبکه خبری المیادین، یحیی سریع، سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن وابسته به گروه انصارالله با اشاره به اینکه نیروهای یمنی حملات دردناکی را که رژیم سعودی تا به امروز تجربه ننموده، به آن وارد خواهند کرد، اظهار کرد: اگر رژیم سعودی جنگ و محاصره خود را متوقف نکند، ممکن است ما به شروع حملاتی سخت که این رژیم تا به امروز تجربه آنها را نداشته، متوسل شویم.

یحیی سریع با اشاره به اینکه یمن در منطقه شبه جزیره عرب از نظر کیفیت و برد موشک های ساخت داخل رتبه اول را دارد، تاکید نمود: در سال هفتم جنگ سامانه های موشکی جدیدی رونمایی خواهند شد.

سخنگوی ارتش و کمیته های مردمی یمن با اشاره به اجرای عملیات روز ملی مقاومت با هدف قرار دادن پایگاه ها و زیرساخت های نظامی و حساس دشمن سعودی گفت: عملیات روز ملی مقاومت با 18 فروند پهپاد و هشت موشک بالستیک انجام شد.

همچنین نیروهای مسلح یمنی هفته گذشته با شش فروند پهپاد عملیاتی موسوم به ششم شعبان را اجرا نموده و شرکت آرامکو در ریاض عربستان را هدف قرار دادند. این نیروها علاوه بر حمله به فرودگاه بین المللی ابها در منطقه عسیر در جنوب غرب عربستان، با یک پهپاد مدل کی2 یک موقعیت نظامی مهم را هدف قرار دادند.

یحیی سریع با انتشار توییتی اظهار داشت: این حمله پاسخ به تشدید جنگ و محاصره علیه کشور عزیز ما بود.

عبدالملک الحوثی، رهبر انصارالله یمن در انتها ششمین سال از جنگ علیه یمن تاکید نمود: انصارالله حاضر به صلح است اما به شرط اینکه حقوق مردم یمن پایمال نشود، عربستان همراه با امارات و بعضی گروه ها و حاکمیت های دیگر در کنار داعش به حملات خود علیه یمن ادامه می دهند.

محمد عبد السلام، رئیس هیات ملی مذاکره کننده یمن نیز در گفت وگو با المیادین تاکید نمود: عربستان تا زمانی که به حملات خود علیه یمن ادامه می دهد، حق ندارد برای شروع گفت وگو فراخوان بدهد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1388

به "ارتش یمن: رژیم سعودی منتظر حملات دردناک باشد،موشک های جدید رونمایی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش یمن: رژیم سعودی منتظر حملات دردناک باشد،موشک های جدید رونمایی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید