انتخاب شرکت گاز تهران به عنوان پایلوت کشوری استقرار مدیریت خوردگی

به گزارش افق بسطام، شرکت گاز استان تهران برای تعمیم و متناسب سازی نظام بومی مدیریت خوردگی همسو با مدیریت دارایی های فیزیکی در بخش توزیع گاز به عنوان شرکت پایلوت اجرا انتخاب شده است.

انتخاب شرکت گاز تهران به عنوان پایلوت کشوری استقرار مدیریت خوردگی

از پروفایل ما encaria دیدن نمایید.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، سعید توکلی، سرپرست شرکت گاز استان تهران در نشست استقرار نظام بومی مدیریت خوردگی در شرکت گاز استان تهران و پیاده سازی آن که به صورت آنلاین (وبینار) برگزار گشت، گفت: با توجه به استقرار نظام مدیریت خوردگی در شرکت ملی گاز همسو با الزامات سند راهبردی مدیریت خوردگی وزارت نفت و با پایداری و استمرار زنجیره تأمین تولید از سال 96، این طرح در قالب طرحی پژوهشی در پنج پروژه منتخب در شرکت های مجتمع پارس جنوبی، انتقال گاز، پالایش گاز بیدبلند و شرکت مهندسی و توسعه آغاز شده است.

وی ادامه داد: تعمیم الگوی بومی مدیریت خوردگی شرکت ملی گاز ایران به عنوان یکی از دستاوردهای مهم طرح به دیگر شرکت های فرعی از مأموریت های مهم امور بازرسی فنی شرکت ملی گاز ایران است که به منظور تعمیم و متناسب سازی نظام بومی مدیریت خوردگی در بخش توزیع گاز، شرکت گاز استان تهران به عنوان شرکت پایلوت انتخاب شده است.

سرپرست شرکت گاز استان تهران با اشاره به تعداد تأسیسات و تجهیزات گازرسانی گسترده در سطح استان تهران، انتخاب این شرکت را با وجود نیروهای مشتاق، متخصص و ظرفیت بالقوه موجود و نقش خوردگی در تأسیسات با اهمیت دانست و افزود: حمایت همه جانبه خود و همه زیرمجموعه این شرکت را تا حصول نتیجه کارآمد از پروژه یادشده اعلام می کنم.

در ادامه این نشست، مهدی علیپور لیلی، رئیس امور بازرسی و کنترل فنی شرکت ملی گاز سخنانی درباره اهمیت پیاده سازی مدیریت خوردگی و سوابقی از اجرای پروژه مذکور در دیگر مدیریت های سطح شرکت ملی گاز ایران مطرح نمود.

نماینده شرکت مهندسی مشاور (النا) و مجری پژوهشگاه صنعت نفت نیز توضیحاتی درباره برنامه و موارد بااهمیت در این پروژه با بهره گیری از تجربیات پایلوت های اجراشده در این پروژه ارائه دادند.

براساس این گزارش، مدت زمان پروژه مذکور پنج ماه برنامه ریزی و مقرر شد نشست های مشترکی به صورت مداوم تا حصول نتیجه تشکیل شود. در ضمنً با توجه به ظرفیت بالقوه و بالفعل موجود در شرکت گاز استان تهران به لحاظ نیروهای متخصص و متعهد و همچنین تنوع بسیار گسترده تأسیسات و تجهیزات گازرسانی که در نوع خود در سطح کشور کم نظیر است، این شرکت حضور کاملاً مؤثر و پررنگ خود را به عنوان محور ارتباطی پروژه در دستور کار قرار داده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1056

به "انتخاب شرکت گاز تهران به عنوان پایلوت کشوری استقرار مدیریت خوردگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب شرکت گاز تهران به عنوان پایلوت کشوری استقرار مدیریت خوردگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید