برگزاری عزاداری ها و عروسی های چند هزار نفری در روزهای قرمز کرونا

به گزارش افق بسطام، خبرنگاران/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با اعتراض به برگزاری مراسم عزاداری و عروسی در شادگان در شرایط شیوع گسترده کرونا در منطقه، گفت: مسئولین شادگان باید جوابگوی سهل انگاری خود باشند.

برگزاری عزاداری ها و عروسی های چند هزار نفری در روزهای قرمز کرونا

دکتر شکراله سلمان زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به ادامه برگزاری مراسم عزاداری و عروسی در شادگان اظهار کرد: مسئولین این شهرستان باید جوابگوی سهل انگاری خود در زمینه جلوگیری از تشکیل اینگونه تجمعات باشند.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه کرد: با توجه به مصوبه ستاد مقابله با کرونا در خوزستان مبنی بر الزام اعمال و رعایت محدودیت ها و اعلام شرایط قرمز در منطقه، مشاهده تجمعات چند هزار نفری در این شرایط بحرانی قابل اغماض نیست.

سلمان زاده گفت: در صورتی که این سهل انگاری از سوی مسئولین شادگان به روال فعلی ادامه داشته باشد، باید منتظر افزایش شدیدتر شیوع کرونا در این منطقه باشیم که قطعاً تبعات منفی آن شهرهای همجوار و حتی استان خوزستان را نیز در بر خواهد گرفت.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان ادامه داد: در حالی که جهادگران حوزه بهداشت و درمان قریب به پنج ماه است که با ایثار و کوشش شبانه روزی خود سعی در کنترل بیماری و درمان بیماران دارند، متاسفانه ادامه برگزاری چنین تجمعاتی کوشش های آنان را بی اثر و سلامت عمومی مردم را تهدید خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 932

به "برگزاری عزاداری ها و عروسی های چند هزار نفری در روزهای قرمز کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری عزاداری ها و عروسی های چند هزار نفری در روزهای قرمز کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید