تخفیف در اجاره بهای خوابگاه ها نداریم

به گزارش افق بسطام، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: تخفیفی در اجاره بهای خوابگاه ها نداریم، دانشجویانی که اجاره بهای خوابگاه را پرداخت کرده اند به حساب بستانکاری ترم بعد آن ها واریز می شود.

تخفیف در اجاره بهای خوابگاه ها نداریم

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، ناصر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزادت علوم درباره تخفیف در اجاره بهای خوابگاه های دانشجویان شهریه پرداز گفت: موضوع اجاره بهای خوابگاه ها در ایام کرونا، در بخشنامه ای به دانشگاه ها ارسال شده است که به موجب آن دانشجویان به نسبت مدت زمان حضور در خوابگاه اجاره بها پرداخت می کنند و روز هایی که خوابگاه تعطیل بوده، ملزم به پرداخت نیستند.

وی ادامه داد: دانشجویانی که اجاره بهای خوابگاه را پرداخت کرده اند به حساب بستانکاری ترم بعد آن ها واریز می شود. رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اضافه کرد: تخفیفی در اجاره بهای خوابگاه ها نداریم الا همان قانونی که از قبل وجود داشته است، این تخفیف در موارد خاصی با تشخیص معاون دانشجویی دانشگاه ها به برخی از دانشجویان اختصاص می یابد.

لازم به ذکر است، پیش از این، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با اشاره به شیوع ویروس کرونا، بخشنامه ای در جهت حمایت از دانشجویان تدوین کرد که به موجب این بخشنامه دانشجویان به نسبت مدت زمان حضور در خوابگاه اجاره بها پرداخت خواهند کرد و روز هایی که دانشگاه و خوابگاه تعطیل بوده است ملزم به پرداخت اجاره بهایی نیستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 844

به "تخفیف در اجاره بهای خوابگاه ها نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخفیف در اجاره بهای خوابگاه ها نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید