مالک رایکا بابل: طرفداران بابلی صبر نمایند، تیمی برای صعود به لیگ برتر می بندیم

به گزارش افق بسطام، مالک باشگاه رایکا بابل می گوید طرفداران بابلی صبر به خرج دهند تا ما در لیگ دسته یک بتوانیم نتیجه لازم را به دست آوریم.

مالک رایکا بابل: طرفداران بابلی صبر نمایند، تیمی برای صعود به لیگ برتر می بندیم

پیمان منیری، مالک باشگاه تازه تاسیس رایکا بابل در گفت وگو با افق بسطام، درباره فرایند باقی ماندن امتیاز بابل در لیگ دسته یک اظهار کرد: امتیاز بابل در ابتدا، به بجنورد فروخته شده بود اما با مخالفت استاندار این اتفاق به وقوع نپیوست. در این مدت استاندار و معاون سیاسی استاندار و فرماندار بابل زحمات شبانه روزی زیادی داشتند و مذاکرات زیادی انجام دادند تا امتیاز بابل در لیگ دسته یک باقی بماند. بعد از مخالفت کمیسیون ماده پنج و استانداری، به آقای حسن زاده گفته شد تا این انتقال امتیاز فسخ گردد. در نهایت با کش و قوس های فراوان این رخ داد.

او ادامه داد: مساله ای که بسیار حائز اهمیت است، تسویه حساب با بازیکنان پیشین باشگاه خونه به خونه است و فدراسیون گفته تا تسویه انجام نگردد، نمی توان لیست جدید ارائه داد. ما از فدراسیون می خواهیم که با توجه به شرایط خاص ما یک فرجه 20 روزه ای به ما دهند تا بتوانیم شرایط خوبی به دست آوریم.

او اضافه نمود: ما قبل تر از این یعنی در تاریخ 15 تیر ماه قرار بود که امتیاز باشگاه را در اختیار بگیریم. ما برای یک کاری در تهران بودیم و وکیل مان را فرستاده بودیم تا در این راستا مذاکرات لازم را انجام دهند. یک چک دو میلیارد تومانی نقد و یک چک سفید امضا بود که قرار بود پرداخت گردد اما آقای حسن زاده گفتند باید مبالغ ذکر شده نقدا پرداخت گردد که این مساله امکان پذیر نبود اما در ادامه و در مذاکرات دوم توافقات انجام شد و این انتقال به خاتمه رسید.

منیری درباره شرایط تیمش اعلام نمود: طرفداران دست به دست هم دادند و ما را در این راه بسیار یاری کردند. ما با چند بازیکن به توافق رسیدیم و به امیدواریم در این فرصت کم بتوانیم تیم خوبی را جمع کنیم.

مالک باشگاه رایکا تاکید نمود: ما با توجه به صحبتی که با کادر فنی داشتیم، نمی خواهیم که تیمی جمع کنیم صرفا در لیگ یک بماند. شاید این ناشیانه باشد اما تیمی که ما جمع می کنیم برای صعود به لیگ بالاتر است. یعنی اگر تیمی در لیگ 2 می گیریم، باید برای صعود به لیگ دسته یک آماده اش کنیم یا تیمی که در لیگ یک داریم باید برای صعود به لیگ برتر بسته شده باشد. کادر فنی تجربه لازم را دارد که یک تیم خوب برای صعود به لیگ برتر بسته گردد.

او در انتها گفت: خواهشم از طرفداران این است که به انتخاب ما اعتماد نمایند. ما دغدغه آن ها را داریم. این تیم بالاخره در بابل ماند. ما به حرف آن ها اعتماد کردیم و طرفداران هم به ما اعتماد نمایند. توهین به کادر فنی، توهین به ماست. خواهشمندم طرفداران مقداری صبر به خرج دهند تا به امید خدا با همین کادر فنی با دانش و باتجربه بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 129

به "مالک رایکا بابل: طرفداران بابلی صبر نمایند، تیمی برای صعود به لیگ برتر می بندیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالک رایکا بابل: طرفداران بابلی صبر نمایند، تیمی برای صعود به لیگ برتر می بندیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید