نتایج آزمون استخدامی 10 دی اعلام می گردد، 750 هزار معلم مشمول رتبه بندی هستند

به گزارش افق بسطام، مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش گفت: به احتمال زیاد نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 10 دی اعلام می گردد.

نتایج آزمون استخدامی 10 دی اعلام می گردد، 750 هزار معلم مشمول رتبه بندی هستند

به گزارش گروه اجتماعی افق بسطام، یارمحمد حسین بُر مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: با توجه به اینکه آزمون استخدامی را سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار می نماید، معمولا زمان را خودشان اعلام می نمایند اما بر اساس چیزی که خودشان عنوان کردند، احتمالاً 10 دی نتایج اولیه آزمون اعلام می گردد.

وی درباره سهمیه آموزش و پرورش در هفتمین آزمون دستگاه های اجرایی گفت: 18 هزار و 93 سهمیه داریم که سهیمه باقی مانده از سال قبل نیز در این میزان واقع شده است.

حسین بُر افزود: 2 برابر ظرفیت دعوت به مصاحبه می شوند و در یک بازه زمانی یک ماهه، فرایند آنالیز مستندات و مدارک طول می کشد و بعد از آن، نمرات مصاحبه به سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام شده و اسامی نهایی پذیرفته شدگان اعلام می گردد.

وی در پاسخ به این پرسش که پذیرفته شدگان نهایی از چه زمانی دوره آموزشی را می گذرانند؟، گفت: بلافاصله بعد از اعلام نتایج سعی می کنیم در دو ترم بهمن یا بعد از نوروز و تابستان، دوره های آنها را برگزار می کنیم و سعی می کنیم با توجه به شرایط نیروی انسانی آموزش و پرورش به مهر برسند.

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش درباره ابلاغ احکام رتبه بندی معلمان در بهمن سال جاری، اظهار کرد: بخشنامه احکام رتبه بندی معلمان به استان ها ابلاغ شد و مصادیق صلاحیت های سه گانه عمومی، تخصصی و حرفه ای معین شده است.

وی با بیان اینکه حدود 750 هزار معلم واجد شرایط نظام رتبه بندی هستند، توضیح داد: بعد از اینکه معلمان واجد شرایط، صلاحیت ها را احراز کردند، احکام را صادر می کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 552

به "نتایج آزمون استخدامی 10 دی اعلام می گردد، 750 هزار معلم مشمول رتبه بندی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج آزمون استخدامی 10 دی اعلام می گردد، 750 هزار معلم مشمول رتبه بندی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید