نظری: پیشنهاد سعادتمند فسخ قرارداد با کارگزار باشگاه است، از شرایط استراماچونی خبر ندارم

به گزارش افق بسطام، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال می گوید از شرایط حضور آندره آ استراماچونی برای بازگشت به جمع آبی پوشان اطلاعاتی ندارد.

نظری: پیشنهاد سعادتمند فسخ قرارداد با کارگزار باشگاه است، از شرایط استراماچونی خبر ندارم

حجت نظری، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرنگاران، درباره جلسه ای که روز دوشنبه قرار بود در دفتر کاری او برگزار شود، اظهار کرد: ما به طور متوسط دو هفته یک بار و در بعضی مواقع هفته ای یک بار جلسه داریم و بر اساس یکی از مصوباتی که وجود داشته است، ما توافق کردیم تا در روزهای دوشنبه عصر، به صورت یک هفته در میان و گردشی، جلسه ای در دفاتر اعضای هیات مدیره برگزار کنیم. قرار بود که بنده میزبان اعضای هیات مدیره باشم. ما از ساعت 14:30 روز دوشنبه منتظر عزیزان شدیم اما به دلیل اینکه آقایان سعادتمند، زبده و عبدیان در جلسه غایب بودند و جلسه به حد نصاب خود نرسید، جلسه تشکیل نشد.

او ادامه داد: در این جلسه، بنده، آقای خلیل زاده و آقای نیکخو، دبیر جلسه حضور داشتند و به خاطر اینکه جلسه به حد نصاب خود نرسید، ما هیچ مصوبه ای نداشتیم. تنها صحبتی که داشتیم و به هیچ وجه مصوبه ای نمی توانیم برای آن داشته باشیم، پیرامون مسائل کارگزار باشگاه بود. پیشنهاد مدیرعامل مبنی بر فسخ قرارداد با کارگزار باشگاه است و در ادامه این پیشنهاد، صحبتی در خصوص کارگزار بعدی و جایگزینی با کارگزار فعلی باشگاه مطرح شد که فقط این اظهارات در حد حرف است و ما در این مورد هم خیلی صحبت نکردیم.

او در خصوص شرایط آندره آ استراماچونی و صحبت های بهمن نیکخو مبنی بر اینکه تا 48 ساعت آینده تکلیف این مربی برای حضور در استقلال معین می شود، اظهار داشت: من مصاحبه آقای نیکخو را ندیدم و نمی دانم چه صحبتی مطرح شده است. در جلسه روز گذشته هم هیچ صحبتی مطرح نشد. ما انتظار داشتیم که آقای سعادتمند درباره شرایط آقای استراماچونی توضیحاتی را ارائه دهند که البته ایشان تشریف نیاورند و با توجه به اینکه آقای نیکخو بیشتر با آقای سعادتمند در ارتباط هستند، فکر می کنم ایشان اطلاعات بیشتری در این رابطه داشته باشند.

به گزارش خبرنگاران، بهمن نیکخو مشاور مدیرعامل استقلال دیروز (دوشنبه) در جمع خبرنگاران از برگزاری جلسه هیات مدیره خبر داد و گفت: جلسه طبق روال هر هفته به صورت منظم و مرتب برگزار گشت که به فراخور در مکان های پیش بینی شده از قبل انجام می شود. در این جلسه آقای حجت نظری میزبان بودند. در ارتباط با قرارداد بازیکنان و معوقات، جذب بازیکنان و همینطور موضوعات دیگر صحبت های انجام شد.

این در حالی است که حجت نظری، عضو هیات مدیره باشگاه اسقلال اذعان کرد هیچ جلسه ای و هیچ مصوبه ای انجام نشده است و باید دید دلیل تضاد اظهارات مسئولان باشگاه استقلال درباره برگزاری جلسه هیات مدیره از کجا ناشی می شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1041

به "نظری: پیشنهاد سعادتمند فسخ قرارداد با کارگزار باشگاه است، از شرایط استراماچونی خبر ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظری: پیشنهاد سعادتمند فسخ قرارداد با کارگزار باشگاه است، از شرایط استراماچونی خبر ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید