هیچ حریفی را در انتخابی تیم ملی دست کم نمی گیرم

به گزارش افق بسطام، مصطفی حسین خانی در حاشیه اردوی تیم ملی کشتی آزاد در خصوص حضورش در رقابتهای انتخابی تیم ملی به خبرنگاران گفت: خوشبختانه از اوایل سال جاری تمریناتم را با جدیت و طبق برنامه استارت زدم و هم اکنون به آمادگی نسبی و خوبی رسیدم. البته هنوز برای رسیدن به اوج آمادگی باید تلاش بیشتری کنم اما به هر حال با همین وضعیت هم مهیای حضور در رقابتهای انتخابی تیم ملی هستم.

هیچ حریفی را در انتخابی تیم ملی دست کم نمی گیرم

آزادکار وزن 74 کیلوگرم اردوی تیم ملی کشتی افزود: مهمترین هدفی که باید با جدیت به آن توجه کنم، موفقیت در رقابتهای انتخابی تیم ملی است و برای رسیدن به موفقیت در این مسابقات هیچکدام از رقبای خود را دست کم نمی گیرم. مطمئناً برای رسیدن به دوبنده تیم ملی باید قاطعانه از سد تمامی حریفان بگذرم و طوری کشتی بگیرم که جای هیچ اما و اگری باقی نماند. به هر حال تلاش می کنم با موفقیت در انتخابی و جلب نظر کادر فنی، یکی از مسافران رقابت های جهانی باشم. من تجربه کافی از مسابقات جهانی را دارم، اما همواره با بدشانسی در رسیدن به خوشرنگترین مدال ناکام ماندم. به هر حال ناامید نیستم و با جدیت به دنبال جبران بدشانسی و ناکامی هستم.

وی در خاتمه ادامه داد: تمرینات خوبی را تاکنون در اردوهای تیم ملی پشت سر گذاشتم و خوشبختانه مصدومیت و مشکل خاصی ندارم. از هر نظر مهیای حضور در مصاف انتخابی هستم. من روی تک تک کشتی های انتخابی تمرکز دارم و هیچکدام از مبارزات را نسبت به دیگری متفاوت نمی دانم.

به گزارش افق بسطام، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد که طی روزهای 6 و 7 تیرماه در 5 وزن برگزار می شود که مصطفی حسین خانی باید در وزن 74 کیلوگرم به مصاف رضا افضلی، محمد نخودی، سید احمد محمدی و حامد رشیدی برود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 95

به "هیچ حریفی را در انتخابی تیم ملی دست کم نمی گیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ حریفی را در انتخابی تیم ملی دست کم نمی گیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید