چند هزار تهرانی به دلیل ابتلا به کرونا فوت کردند؟

به گزارش افق بسطام، رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از فوت حدود 18 هزار نفر در پایتخت به دلیل ابتلا به کرونا اطلاع داد و گفت: در حال حاضر 6 هزار نفر به دلیل این بیماری در بیمارستان های تهران بستری هستند.

چند هزار تهرانی به دلیل ابتلا به کرونا فوت کردند؟

به گزارش فارس، ناهید خداکرمی، رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران درباره شرایط کرونا در پایتخت گفت: تهران به هیچ عنوان شرایط مناسبی به لحاظ آمار کرونا ندارد و میزان مبتلایان و متوفیان ناشی از این بیماری فرایند افزایشی داشته است.

وی اضافه نمود: در حال حاضر 6 هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های خصوصی و دولتی پایتخت بستری هستند و 3 هزار نفر شرایط بدحال دارند که نشان می دهد طی روز های آینده با افزایش آمار مرگ و میر روبرو باشیم.

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران ادامه داد: روز پنج شنبه گذشته 173 مرگ ناشی از کرونا در سازمان بهشت زهرا (س) ثبت شد و شرایط همچنان وخیم است از ابتدای شیوع کرونا تا پنج شنبه گذشته حدود 18 هزار (17هزار و 754) مرگ ناشی از کرونا در تهران به وقوع پیوسته که این موضوع فاجعه ای دردناک برای تهران محسوب می گردد.

خداکرمی گفت: اعلام آمار مرگ و میر در شرایط وخیم این بیماری سبب می گردد شهفرایندان توجه بیشتر و جدی تری نسبت به موضوع کرونا داشته باشند و برای مراقبت از خود و رعایت پروتکل های بهداشتی حساسیت بیشتری به عمل آورند.

وی گفت: امیدواریم که هر چه سریع تر تصمیمات جدی جهت مهار کرونا از جمله تعطیلی حداقل دو هفته ای تهران اجرایی گردد تا آمار مبتلایان و متوفیان کاهش و بیمارستان ها نیز شرایط مساعدتری به دست آورند.

منبع: فرارو
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1122

به "چند هزار تهرانی به دلیل ابتلا به کرونا فوت کردند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند هزار تهرانی به دلیل ابتلا به کرونا فوت کردند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید