23 دی؛ رمزگشایی از قتلِ قاتل، پرونده لات معروف تهران به کجا رسید؟

به گزارش افق بسطام، پرونده قتل وحید مرادی یک متهم اصلی دارد و اتهامات سایر متهمان (16 نفر) مبنی بر شرکت در نزاع دسته جمعی است.

23 دی؛ رمزگشایی از قتلِ قاتل، پرونده لات معروف تهران به کجا رسید؟

به گزارش گروه اجتماعی افق بسطام، نعیم رضا نظامی چهارمحالی درباره رسیدگی به پرونده قتل وحید مرادی با اشاره به حواشی زیاد به وجود آمده در این پرونده، اظهار کرد: پرونده قتل وحید مرادی هیچ ارتباطی با دیگر موضوعات ندارد و صرفاً مانند قتل هایی بوده که به وقوع می پیوندد.

وکیل اولیای دم وحید مرادی درباره تعداد متهمان این پرونده نیز گفت: این پرونده یک متهم اصلی دارد و اتهامات سایر متهمان (16 نفر) مبنی بر شرکت در نزاع دسته جمعی است.

وی با بیان اینکه متهم اصلی پرونده بر قتل وحید مرادی اقرار داشته است، توضیح داد: جلسه دادگاه در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار می گردد.

نظامی چهارمحالی، با توجه به حواشی زیاد به وجود آمده در این پرونده، از ارائه توضیحات بیشتر درباره کیفرخواست و جزئیات پرونده خودداری کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، وحید مرادی که اردیبهشت 97 پس از قتل یکی از دوستانش به نام حسین گودرزی کوشش داشت از مرز های غربی، به خارج از کشور فرار کند، دستگیر و روانه زندان شد، اما در جریان یک درگیری در زندان رجایی شهر کرج، 11 تیر 97 حین هواخوری مجروح و در نهایت کشته شد.

قرار است روز دوشنبه 23 دی اولین جلسه محاکمه عاملان قتل وحید مرادی در شعبه 4 دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 560

به "23 دی؛ رمزگشایی از قتلِ قاتل، پرونده لات معروف تهران به کجا رسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "23 دی؛ رمزگشایی از قتلِ قاتل، پرونده لات معروف تهران به کجا رسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید