بازی بتل رویال Sonic Rumble برای پلتفرم موبایل معرفی گردید؛ تریلر آن را ببینید

به گزارش افق بسطام، در این مدت ما شاهد بازی های بسیاری از مجموعه سونیک بودیم و حال نوبت به یک بازی تازه رسیده است. این بازی به وسیله شرکت شگا منتشر خواهد شد و قرار است فقط برای پلتفرم موبایل در دسترس باشد. نکته جالب اینجاست که برای ساخت این بازی سگا با رویو (Rovio) همکاری نموده که باعث شده این بازی برای پلتفرم موبایل بسیار بهینه باشد.

بازی بتل رویال Sonic Rumble برای پلتفرم موبایل معرفی گردید؛ تریلر آن را ببینید

اگر شما شرکت رویو را نمی شناسید باید گفت که این شرکت سازنده مجموعه به شدت محبوب پرندگان خشمگین (Angry Birds) است و سابقه بسیار زیادی در ساخت بازی برای موبایل دارد. حال این شرکت تصمیم گرفته که با سگا برای ساخت سونیک رامبل همکاری نموده و به همین علت است که این بازی برای پلتفرم موبایل بسیار بهینه است.

بازی سونیک رامبل در سبک بتل رویال است ولی در آن 32 کاربر حضور دارند. در نتیجه به گستردگی بازی های دیگر بتل رویال نیست ولی به حدی است که برای پلتفرم موبایل مناسب باشد. در این بازی کاربران وارد یک دنیای عجیبی می شوند که به وسیله دکتر اگمن (Dr. Eggman) طراحی شده و باید کوشش نمایند با یکدیگر مبارزه نمایند.

در بازی سونیک رامبل شما کنترل یکی از کرکترهای دنیای سونیک را بر عهده خواهید گرفت. در این بازی 32 نفره تعدادی چالش و مسابقه وجود دارد که در آن کاربران باید کوشش نمایند بیشتری حلقه ممکن را پیدا نموده و امتیاز بیشتری کسب نمایند. پس از هر مرحله تعدادی از کاربران حذف شده و بعضی نیز به مرحله بالا تر راه پیدا می نمایند.

در این بازی کرکترهای مختلفی از دنیای سونیک وجود دارد و این شخصیت ها قابل شخصی سازی هم هستند. در نتیجه کاربران می توانند طبق سلیقه خود آن ها را طراحی نموده و کرکتر خاص خود را بسازند. نکته اینجاست که طراحی این بازی به شکلی است که در عین آشنا بودن نو هم هست و در نتیجه هواداران سونیک قطعاً از آن لذت خواهند برد.

سگا برای مدت زیادی است که مجموعه سونیک را با عناوین مختلف زنده نگه داشته است. نکته اینجاست که این شرکت کوشش ننموده تا سبک یکسان را در این مجموعه حفظ کند و همیشه بازی های متنوعی از این مجموعه عرضه نموده است. نکته اینجاست که این وجود خلاقیت باعث شده که مجموعه سونیک برای افراد زیادی مناسب باشد و در نتیجه با استقبال بسیار خوبی روبرو گردد.

اینکه این بازی برای پلتفرم موبایل انحصاری شده نشان می دهد که شرکت های بزرگ گیمینگ در پی حرکت به سمت پلتفرم موبایل هستند. در حال حاضر این پلتفرم نیز محبوب ترین پلتفرم تجربه بازی است و در نتیجه اهمیت بسیار زیادی برای شرکت های مختلف گیمینگ پیدا نموده است. به همین علت است که ما شاهد بازی های مختلف برای این پلتفرم هستیم و سونیک نیز از این قاعده مستثنی نیست.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 24 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1403 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 2127

به "بازی بتل رویال Sonic Rumble برای پلتفرم موبایل معرفی گردید؛ تریلر آن را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی بتل رویال Sonic Rumble برای پلتفرم موبایل معرفی گردید؛ تریلر آن را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید