مقالات گردشگری

کرونا، مانع از فرود هواپیمای هلند در هند شد

در میان افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا در دنیا از جمله هند، دولت هند این کشور با ورود هواپیمای مسافربری هلندی به این کشور مخالفت کرد.

11 فروردین 1399

اسپالتی: اگر می توانستم آلگری را از یوونتوس می گرفتم!

سرمربی تیم فوتبال اینتر می گوید اگر می توانست، سرمربی حریف قدرتمند تیمش در دربی ایتالیا را از این تیم جدا می کرد.

10 فروردین 1399

بهترین هتل های دنیا از دیدگاه آقا و خانم اسمیت

تمام هتل های دنیا سعی دارند تا خدمات بسیار خوبی را به مشتریان خود ارائه دهند که دراین بین می توان به سالن های اسپا، اتاق های لوکس و خدمات منحصربه فرد اشاره کرد. هر سال بهترین هتل های دنیا توسط آقا و خانم اسمیت گزارش می شوند و امسال (2015) نیز این گزارش منتشر...

9 فروردین 1399

تونس ؛ اسرارآمیزترین کشور آفریقا

کشور تونس با هزاران کیلومتر ساحل ماسه ای همواره آفتابی در حاشیه دریای مدیترانه، خلیج های زیبا و چشم نواز و اقامتگاه های ساحلی مناسب، مقصد بسیار خوبی برای سفر تفریحی خانوادگی است. این کشور با داشتن تاریخی پرفرازونشیب و ارائه چهره ای متفاوت از آفریقا،...

7 فروردین 1399

فروش بلیت بخت آزمایی برای تامین هزینه هواپیمای ریاست جمهوری مکزیک

رئیس جمهوری مکزیک گفته است: این کار را انجام می دهیم تا هواپیما را ارزان در مزایده نفروشیم.

7 فروردین 1399

مکان های دیدنی شهر صدرا Sadra

صدرا یکی از شهرهای جدید ایران و چهارمین شهر بزرگ استان فارس است که در شمال غربی شیراز قرار گرفته است. شهر مادر صدرا، شیراز می باشد که فاصله ازمرکز شهر مادر 15 کیلومتر و به علت محدود شدن بین دو رشته کوه دارای یک نسیم دائمی از طرف شمال غرب (گویم) به طرف جنوب...

6 فروردین 1399

ایران و ارمنستان بر تعمیق روابط مشترک تاکید کردند

جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان در بیانیه ای مشترک که در جریان سفر رسمی رییس جمهور کشورمان به ایروان منتشر شد، تاکید کردند که برای ارتقای بیش از پیش روابط اراده قاطع دارند.

4 فروردین 1399

اردوغان 5 مارس به روسیه سفر می نماید

به گزارش خبرنگاران، رویترز در خبری فوری به نقل از ریاست جمهوری ترکیه گفت که رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری این کشور 5 مارس (15 اسفند) به روسیه سفر خواهد نمود.

3 فروردین 1399

فرود نخستین پرواز شرکت هواپیمایی امارات در مشهد

پرواز مشهد-دبی و بالعکس شرکت هواپیمایی امارات متحده عربی روز سه شنبه با فرود نخستین پرواز آن در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد برقرار شد.

28 اسفند 1398

قلعه هنری آنتاریو کانادا

قلعه هنری آنتاریو کانادا یک بنای قرن نوزدهمی است که به منظور محافظت و دفاع از شهر کینگستون ، انتاریو و همچنین منع استفاده از کانال Rideau توسط نیروهای دشمن انجام شده است.

22 اسفند 1398

افسر مهاجرت؛ معین کننده ترین عامل در مدت اعتبار ویزای مولتی کانادا

ویزای مولتی کانادا که در ایران با عناوینی همچون ویزای مولتیپل و یا ویزای 5 ساله کانادا نیز شناخته می شوند، یکی از انواع ویزای موقت کانادا ست که به دارنده آن جواز می دهد بدون محدودیت و به دفعات به کشور کانادا سفر کند. البته عوامل بسیاری در معین مدت اعتبار...

20 اسفند 1398

گزارش اختصاصی خبرنگاران از نشست لوفت هانزا ؛ برندی که حتی در جنگ، ایران را ترک نکرد

گروه لوفت هانزا در جهت ارتباط هرچه بهتر با رسانه های آنلاین و انتشار اخبار مربوط به گسترش خدمات و پروازهای خود در ایران اقدام به برگزاری نشستی خبری در هتل آزادی کرد. این گروه با سابقه 59 ساله در ایران هیچگاه حضور خود را در ایران کمرنگ نکرد و هم اکنون با...

20 اسفند 1398

بازسازی شهرهای تاریخی برای اسکان مردم ، طرح هر خانواده یک موزه

معاون میراث فرهنگی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تشریح طرح هر خانواده یک مجموعه موزه ای گفت: موزه ها تنها برای توسعه گردشگری نیستند، بلکه به عنوان مثال می توان با بازسازی و آماده سازی شهرهای تاریخی برای اسکان مردم استفاده کرد.

19 اسفند 1398

ملاقات بن علوی با ظریف در تهران

وزیر خارجه عمان که به تهران سفر نموده است با وزیر خارجه ایران ملاقات و مصاحبه کرد.

18 اسفند 1398

لغو ویزا با 37 کشور، تبلیغ جاذبه های ایران در پروازهای KLM، وزیر گردشگری چین در راه ایران

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از لغو ویزا ایران با 37 کشور اطلاع داد و گفت: سیاست جدید دولت لغو ویزا برای گروه های گردشگری است که از سایر کشورها به ایران سفر می نمایند.

13 اسفند 1398

سفیر انگلیس به زودی به ایران بازخواهد گشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسوشیتدپرس، دولت انگلیس خاطرنشان کرد که راب مک ایر سفیر این کشور در تهران که اخیرا به لندن بازگشته است در یک سفر معمولی از کشورش ملاقات نموده است.

12 اسفند 1398

مذاکرات خصوصی اردوغان و فائز سراج در برلین

رئیس جمهور ترکیه و رئیس دولت وفاق ملی لیبی در محل اقامت اردوغان ملاقات و گفت وگو کردند.

12 اسفند 1398

دولما باغچه کجاست ؟

حرمسرای همایونی کاخ دولما باغچه همان حریم سلطان بود. او و خانواده اش آنجا زندگی می کردند و به صورت شبانه روزی توسط گارد سلطنتی محافظت می شد.

9 اسفند 1398

وزیر امور خارجه آلمان: ژنرال حفتر برای برقرای آتش بس در لیبی آماده است ، نشست صلح لیبی در برلین برگزار می گردد

هایکو ماس وزیرخارجه آلمان که برای ملاقات با رهبر نیرو های موسوم به ارتش ملی به لیبی سفر نموده بود از اعلام آمادگی وی برای برقراری آتش بس در این کشور اطلاع داد.

9 اسفند 1398

کنترل بذر و گیاهان همراه مسافران خروجی

سخنگوی گمرک اعلام نمود که خروج بذر و نباتات (گیاهان) در بار مسافران پس از آنالیز و اجازه ماموران قرنطینه نباتی وزارت جهاد کشاورزی در خروجی های کشور امکان پذیر خواهد بود.

8 اسفند 1398
تعداد: (165)