بروز 122 حادثه ناشی از کار در زنجان

به گزارش افق بسطام، خبرنگاران/زنجان معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، از بروز 122 حادثه ناشی از کار طی شش ماهه اول سال جاری در زنجان اطلاع داد.

بروز 122 حادثه ناشی از کار در زنجان

علی کریمی در گفت وگو با خبرنگاران، با تاکید بر اینکه بحث ایمنی در کار همیشه در اولویت بوده و باید مورد توجه همه کارفرمایان و خود کارگران باشد، اظهار کرد: آمار حوادث کار حاکی از آن است که در نیمه اول سال جاری شاهد بروز 122 حادثه کار در استان زنجان بودیم.

وی با اشاره به اینکه بازرسی از واحدهای فراوریی، خدماتی و سایر واحدها در دستور کار بوده و این فرایند به صورت منظم در استان انجام می گردد، گفت: در حال حاضر بیش از 3500 واحد فراوریی در استان زنجان به صورت مستمر به امر فراوری می پردازند که بازرسی از این واحدها هم انجام می گردد.

این مسئول تعداد بازرسی های اجرا شده از واحدهای فراوریی و کارگری استان در نیمه اول سال جاری را 3858 مورد اسم کرد و اضافه نمود: همه این بازرسی ها در راستای کاهش بروز حوادث در واحدهای فراوریی بوده و امیدواریم این فرایند به گونه ای باشد که حوادث اتفاق افتاده در محل کار روز به روز کاهش یابد.

معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: طی شش ماهه اول سال جاری در استان زنجان شاهد کاهش 18 درصدی حوادث اتفاق افتاده در محل کار نسبت به مدت مشابه پارسال بودیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1659

به "بروز 122 حادثه ناشی از کار در زنجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بروز 122 حادثه ناشی از کار در زنجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید