بویری: بدون تقویت و اضافه کردن کشتی گیر انتقام گرفتیم، کار سازمان لیگ جای تقدیر دارد

به گزارش افق بسطام، سرمربی تیم کشتی فرنگی سیناصنعت ایذه گفت: ما همان تیم دور رفت را در اختیار داشتیم و هیچ کشتی گیری برای دور برگشت رقابت های لیگ به جمع ما اضافه نشد.

بویری: بدون تقویت و اضافه کردن کشتی گیر انتقام گرفتیم، کار سازمان لیگ جای تقدیر دارد

ملک محمد بویری سرمربی تیم کشتی فرنگی سیناصنعت ایذه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره اول شدن تیمش در دور برگشت لیگ برتر گفت: خوشبختانه هم توانستیم انتقام شکست دور رفت مقابل فولاد اکسین را بگیریم و هم به عنوان تیم اول جواز صعود به مرحله نیمه نهایی را به دست بیاوریم. ما در دور برگشت پیروز به شکست همه حریفان مان شدیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش در مقایسه با دور رفت تقویت شده است، تأکید کرد: ما همان تیم دور رفت را در اختیار داشتیم و هیچ کشتی گیری به جمع ما اضافه نشد. در واقع همان هایی که در دور رفت کشتی گرفتند، این بار هم روی تشک رفتند. تنها فرق ما این بود که برای دور برگشت دو سه اردو برگزار کردیم و توانستیم تمرین کنیم.

بویری که پیش از شروع لیگ قرار بود با تیم هیئت کشتی یزد در مسابقات شرکت کند و حضور تیم سیناصنعت در مسابقات در آخرین روزها قطعی شد، در پاسخ به این سؤال که برای مرحله نیمه نهایی تیمش را تقویت خواهد نمود یا خیر، گفت: قطعاً این کار را می کنیم و از کشتی گیران تیم هایی که صعود نکرده اند، استفاده خواهیم کرد.

این مربی کشتی فرنگی درباره داوری های دور برگشت لیگ توضیح داد: قضاوت ها ایراد داشت. برای ما هم مواردی بود که اعتراض داشتیم، اما مگر مسابقه بدون ایراد داوری هم می گردد؟ به نظرم این اشتباهات پیش می آید.

بویری در سرانجام گفت: از سازمان لیگ بابت برگزاری دور برگشت لیگ برتر تشکر می کنم. واقعاً جای تقدیر دارد که آنها توانستند مسابقات را به انجام برسانند. مدیرعامل سیناصنعت هم دو روز مانده به لیگ برتر با حضور ما در مسابقات موافقت کرد و ما با آمادگی خوبی در دور رفت شرکت نکردیم، اما توانستیم برای دور برگشت تمرینات خوبی انجام بدهیم و از باشگاه مان هم متشکریم که سال جاری هم مثل سال های گذشته تیم را دور هم جمع کرد و باز هم به عنوان تیم اول راهی مرحله نیمه نهایی مسابقات شدیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1180

به "بویری: بدون تقویت و اضافه کردن کشتی گیر انتقام گرفتیم، کار سازمان لیگ جای تقدیر دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بویری: بدون تقویت و اضافه کردن کشتی گیر انتقام گرفتیم، کار سازمان لیگ جای تقدیر دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید