خبرنگاران تیم قایقرانی بانوان گیلان قهرمان کشور شد

به گزارش افق بسطام، رشت - خبرنگاران - تیم قایقرانی بانوان گیلان با کسب مدال طلا در همه مواد برگزار شده با اقتدار مقام قهرمانی مسابقات روئینگ کشور را کسب کرد.

خبرنگاران تیم قایقرانی بانوان گیلان قهرمان کشور شد

مدیر روابط عمومی اداره ورزش وجوانان گیلان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: پس از قهرمانی تیم قایقرانی مردان گیلان در مسابقات روئینگ کشور، در سرانجام این مسابقات قایقرانی بانوان نیز که با عنوان گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در دریاچه آزادی تهران برگزار شد، تیم قایقرانی روئینگ بانوان گیلان با مجموع 72 امتیاز بالاتر از تیمهای تهران و هرمزگان قرار گرفت و مقام قهرمانی کشور را تصاحب کرد.

مرتضی ورزلدوست اضافه کرد: در رقابت های انفرادی و در کایاک یک نفره 1000 متر، تانیا کارگرپور قایقران شایسته استان گیلان با زمان چهار دقیقه و 23 ثانیه و هشت صدم ثانیه پیروز به عنوان قهرمانی و مدال طلای این رشته شد و مهسا آذری دیگر قایقران گیلانی نیز با زمان چهار دقیقه و 29 ثانیه و 490 هزارم ثانیه دوم شد.

وی اعلام نمود: در سرانجام رقابت های کانوی یک نفره 1000 متر نیز، پریسا محمدزاده دیگر قایقران شایسته گیلانی با زمان چهار دقیقه و 58 ثانیه و 260 هزارم ثانیه قهرمان شد تا این قایقران نیز مدال طلا را برای تیم گیلان به ارمغان بیاورد.

مدیر روابط عمومی اداره ورزش وجوانان گیلان اضافه کرد: در کایاک یک نفره 500 متر نیز الناز شفیعیان قایقران ملی پوش گیلانی توانست به مقام قهرمانی دست یابد تا مدال طلای این رقابت ها را بر گردن بیاویزد.

وی شرح داد: در سرانجام رقابت های کانوی یک نفره 500 متر، زیبا سماک حرفه قایقران ملی پوش گیلانی پیروز به کسب عنوان قهرمانی و مدال طلای این رشته شد و آتنا رئوفی دیگر قایقران گیلانی نیز مقام دوم را تصاحب کرد.

ورزلدوست اعلام نمود: قایقرانان تیم های البرز، تهران توابع، کرمانشاه، خوزستان، اصفهان، قزوین، گیلان، هرمزگان، اردبیل، آذربایجان غربی، یزد، تهران، کردستان، بوشهر، مازندران و لرستان در رقابت های روئینگ قهرمانی بانوان کشور حضور داشتند که در مواد کایاک و کانوی یکنفره در مسافت 1000 و 500 متر با هم به رقابت پرداختند.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1055

به "خبرنگاران تیم قایقرانی بانوان گیلان قهرمان کشور شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تیم قایقرانی بانوان گیلان قهرمان کشور شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید