ضرورت آشنایی بیشتر معلمان با رویکردها و اهداف برنامه شهاب

به گزارش افق بسطام، در بازدید رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان و رئیس آموزش وپرورش استان از روند اجرای برنامه ملی شهاب در خرم آباد بر همکاری و تعامل بیش از پیش بنیاد نخبگان استان و آموزش وپروش مناطق، آشنایی بیشتر معلمان با رویکردها و اهداف برنامه شهاب و همچنین ارتباط نزدیک تر و بیشتر آنها با بنیاد نخبگان لرستان تاکید شد.

ضرورت آشنایی بیشتر معلمان با رویکردها و اهداف برنامه شهاب

به گزارش افق بسطام، در راستای ایجاد زمینه مناسب برای برگزاری هرچه بهتر برنامه ملی شهاب و همچنین گسترش دایره شناسایی مستعدان برتر دانش آموزی در این برنامه، بازدید از مراحل اجرای برنامه ملی شهاب در شهرستان خرم آباد انجام شد.

در این بازدید که با حضور دکتر حمزه امیری رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان، رئیس آموزش وپرورش استان، معاونان و کارشناسان شهرستان خرم آباد انجام شد، برنامه دیدار و نشست هم اندیشی با معلمان درگیر برنامه ملی شهاب نیز با هدف آنالیز روند اجرایی این برنامه و همچنین ارائه راهکارهای لازم برای سعه دایره نخبگانی در حوزه دانش آموزی برگزار گردید.

همکاری و تعامل بیش از پیش بنیاد نخبگان استان و آموزش وپروش مناطق، آشنایی بیشتر معلمان با رویکردها و اهداف برنامه شهاب و همچنین ارتباط نزدیک تر و بیشتر آنها با بنیاد نخبگان لرستان، از جمله مواردی بود که در این برنامه بر آنها تأکید شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 87

به "ضرورت آشنایی بیشتر معلمان با رویکردها و اهداف برنامه شهاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت آشنایی بیشتر معلمان با رویکردها و اهداف برنامه شهاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید