مخالفت باشگاه آلکمار با تصمیم اتحادیه فوتبال هلند

به گزارش افق بسطام، باشگاه آلکمار مخالفت خود را با نحوه تخصیص سهمیه های اروپایی فصل آینده با سرانجام یافتن اجباری لیگ برتر این کشور ابراز کرد.

مخالفت باشگاه آلکمار با تصمیم اتحادیه فوتبال هلند

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، اتحادیه فوتبال هلند پس از توصیه دولت این کشور سرانجام فصل جاری اردویژه، تخصیص سهمیه های اروپایی بر اساس جدول رده بندی کنونی را اظهار داشت. این تصمیم با مخالفت جدی باشگاه آلکمار که به خاطر تفاضل گل کمتر رده دوم جدول را پس از آژاکس آمستردام در اختیار دارد روبرو شده است.

روبرت اینهورن، مدیرعامل باشگاه آلکمار در این رابطه گفت: ما همیشه یک فرایند توافق شده را دنبال کردیم، اما در این شرایط ناامید شدیم. می خواهیم این موضوع را روشن کنیم که موافق تصمیم اتحادیه فوتبال هلند درباره بلیت های فصل آینده رقابت های اروپایی نیستیم. یوفا اظهار داشته بود در صورت ناتمام ماندن لیگ ها، اتحادیه های فوتبال اروپا باید به تنهایی درباره سهمیه های فصل آینده لیگ قهرمانان و لیگ اروپا تصمیم بگیرند.

وی اضافه نمود: باشگاه آلکمار روز آدینه از اتحادیه فوتبال هلند خواست تا ابتدا حمایت تیم ها را در روش تعیین سهمیه های اروپایی همانند بخش صعود و سقوط تیم ها آنالیز کند. این پیشنهاد ما رد شد و اتحادیه فوتبال هلند تصمیم خود را گرفت. ما در حال آنالیز این شرایط هستیم و مخالفت رسمی خود را اعلام می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 813

به "مخالفت باشگاه آلکمار با تصمیم اتحادیه فوتبال هلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت باشگاه آلکمار با تصمیم اتحادیه فوتبال هلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید