مراکز رایگان ارائه خدمات نرم افزاری به مشتریان هوآوی در سراسر کشور

به گزارش افق بسطام، شرکت هوآوی در راستای افزایش خدمات دهی به مشتریان خود، مراکزی را در سراسر کشور با عنوان رودشوهای سرویس های موبایلی هوآوی راه اندازی نموده است.

مراکز رایگان ارائه خدمات نرم افزاری به مشتریان هوآوی در سراسر کشور

با توجه به این که احتیاجهای نرم افزاری یکی از مهمترین خواسته های مشتریان گجت های هوشمند است، در این مراکز خدمات مختلف نرم افزاری به صورت رایگان به دارندگان دستگاه های هوشمند هوآوی ارائه می گردد.

این مکان محلی برای ارتباط نزدیک تر با مشتریان و ارائه خدمات نرم افزاری فراگیر به دارندگان گوشی های هوآوی است. در این مراکز مشتریان می توانند خدمات مختلفی همانند به روزرسانی سیستم عامل، آموزش و ساخت شناسه Huawei ID، نصب اپلیکیشن های نو، برطرف اشکالات نرم افزاری و بهبود عملکرد دستگاه، انتقال اطلاعات از گوشی قدیمی به نو و سایر خدمات نرم افزاری مورد احتیاج خود را دریافت نمایند.

با توجه به این که در حال حاضر هوآوی تنها برند موبایل در بازار است که خدمات رسمی پس از فروش را ارائه می دهد؛ با راه اندازی این مراکز، سطح نوی از خدمات دهی به مشتریان را دنبال می نماید. در حال حاضر 24 مرکز با این هدف در شهرهای مختلف کشور راه اندازی شده است.

برای مراجعه به این مراکز و دریافت خدمات رایگان بالا می توانید به آدرس هایی که در ادامه آمده است مراجعه کنید.

در صورت احتیاج به ارتباط مستقیم با هوآوی، می توانید با مرکز تماس هوآوی (02142000) ارتباط برقرار کنید یا به مراکز خدمات اصلی هوآوی و فروشگاه های اختصاصی این شرکت مراجعه کنید.

منبع: انتخاب
انتشار: 30 آذر 1401 بروزرسانی: 30 آذر 1401 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1999

به "مراکز رایگان ارائه خدمات نرم افزاری به مشتریان هوآوی در سراسر کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراکز رایگان ارائه خدمات نرم افزاری به مشتریان هوآوی در سراسر کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید