مقاله: مسابقات Tour de France بزرگترین رویداد دوچرخه سواری جهان

به گزارش افق بسطام، تور دو فرانس فقط یک جاذبه گردشگری ورزشی نیست. برخی از تورهای ارائه شده برای تماشاگران این رویداد ورزشی، علاوه بر اینکه شما را در جریان این مسابقات بزرگ همراهی می کنند، فرصتی عالی برای تماشای مناظر و چشم اندازهای مسیر، دهکده های دینی و جاذبه های طبیعی زندگی روستایی در فرانسه و چشیدن طعم غذاهای محلی و اصیل فرانسوی هستند.

مقاله: مسابقات Tour de France بزرگترین رویداد دوچرخه سواری جهان

تور فرانسه، جیرو دیتالیا (Giro dItalia) و ووئلتا اسپانیا (Vuelta a España) سه تور بزرگ دوچرخه سواری دنیا هستند که در میان آنها تور دو فرانس سابقه بیشتری دارد و مهم تر است.

این مسابقات از قدیم در تابستان برگزار می شوند. در حالی که مسیر مسابقه هر سال تغییر می نماید اما شکل کلی آن ثابت می ماند. مسیر مسابقه از رشته کوه های آلپ و پیرنه می گذرد و در شانزلیزه در پاریس به پایان می رسد. شکل مدرن این مسابقات شامل تور 23 روزه است که 21 روز مسابقه و دو روز استراحت میباشد و مسافتی معادل 3500 کیلومتر را پوشش می دهد. تعداد تیم های شرکت کننده بین 20 تا 22 تیم متغیر است و هر تیم از 9 دوچرخه سوار تشکیل می شود.

تور دو فرانس مجموعه ای از برگزارکنندگان رسمی تور دارد که با استفاده از آنها می توانید لذت حضور این مسابقات و تماشای بزرگترین رویداد سالانه ورزشی دنیا را تجربه کنید. به کمک این تورها می توانید از مسیرهای مسابقه بازدید نمایید و دسترسی به منطقه VIP داشته باشید، به دهکده های هم جوار مسیر، سفر کنید، از مسیرهای ویژه، دوچرخه سواری کنید و حتی از خط پایان بگذرید و مثل قهرمان ها پیراهن طلایی به تن کنید.

منبع مقاله: مسابقات Tour de France بزرگترین رویداد دوچرخه سواری جهان

انتشار: 16 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1670

به "مقاله: مسابقات Tour de France بزرگترین رویداد دوچرخه سواری جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: مسابقات Tour de France بزرگترین رویداد دوچرخه سواری جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید