پلمپ 11 واحد صنفی متخلف در 24 ساعت گذشته

به گزارش افق بسطام، به گفته رییس پلیس اماکن عمومی پایتخت، با کوشش ماموران نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی از 14 هزار و 38 واحد صنفی در نقاط مختلف شهر تهران بازدید و 11 واحد صنفی متخلف با دستور قضایی، پلمب شد.

پلمپ 11 واحد صنفی متخلف در 24 ساعت گذشته

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری میزان، سرهنگ نادر مرادی گفت: دوم آذر ماه ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی طی تعامل با سایر پایگاه های ده گانه پلیس امنیت عمومی پایتخت در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و با توجه به محدودیت های شدید در سطح شهر تهران از واحد های صنفی نقاط مختلف پایتخت بازدید کردند.

وی اضافه نمود: در این طرح از 14 هزار و 38 واحد صنفی بازدید و به 69 متصدی متخلف واحد های صنفی اخطار کتبی و 41 واحد صنفی نیز به دلیل عدم رعایت کامل پروتکل های بهداشتی جریمه 300 هزار تومانی دریافت کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: با هماهنگی های قضایی 11 واحد صنفی که هیچ توجهی به پروتکل های بهداشتی نداشته وسلامت جامعه را به خطر انداخته بودند، پلمپ شدند.

رییس پلیس اماکن عمومی پایتخت گفت: به 7 هزار و 124 مراجعه کننده به واحد های صنفی که بدون ماسک در این واحد ها حضور داشتند، تذکر لسانی استفاده از ماسک داده شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1159

به "پلمپ 11 واحد صنفی متخلف در 24 ساعت گذشته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمپ 11 واحد صنفی متخلف در 24 ساعت گذشته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید