ایوانکا ترامپ و شوهرش خودشان را خاندان سلطنتی آمریکا می دانستند

به گزارش افق بسطام، سخنگوی پیشین کاخ سفید در کتاب جدیدی فاش کرد که دختر و داماد رئیس جمهوری پیشین آمریکا فکر می کردند از اعضای خاندان سلطنتی ایالات متحده هستند.

ایوانکا ترامپ و شوهرش خودشان را خاندان سلطنتی آمریکا می دانستند

به نقل از پایگاه بیزنس اینسایدر، زمانی که ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر بعد از پیروزی دونالد ترامپ در سال 2016 راهی واشنگتن دی.سی شدند، افراد بسیاری درباره نقش هایی که این دختر و داماد رئیس جمهوری وقت قرار بود در کاخ سفید ایفا نمایند، حدس کردند.

آنها به اسم مشاوران ارشد کاخ سفید در دوره ریاست ترامپ، در بحث های سیاستگذاری عمومی در طیف های مختلف، از مرخصی خانوادگی گرفته تا پیشنهادات صلح خاورمیانه، صاحب نفوذ بودند.

با این حال استفانی گریشام، سخنگوی پیشین کاخ سفید در کتاب جدیدی تحت اسم اکنون به پرسش هایتان پاسخ می دهم گفته است که این زوج کوشش داشتند از قدرت خودشان برای حضور در نشستی با الیزابت دوم، ملکه انگلیس استفاده نمایند.

در این کتاب که به دست واشنگتن پست رسیده است، گریشام که بعلاوه رئیس دفتر ملانیا ترامپ بانوی اول آمریکا بود، گفته است ایوانکا ترامپ و جارد کوشنر خودشان را از اعضای خاندان سلطنتی تصور می کردند.

خانم استفانی گریشام شرح می دهد که چگونه این زوج در ژوئن 2019 کوشش داشتند به نشستی با ملکه انگلیس با حضور دونالد ترامپ و ملانیا راه یابند. پروتکل ها برای یک سفر رسمی بود، اما جلوی آنها گرفته شد چون فضای کافی داخل هلی کوپتر برای انتقال آنها وجود نداشت.

گریشام در کتاب خاطراتش مینویسد: در نهایت فهمیدم که داشت چه اتفاقی می افتاد. جارد و ایوانکا فکر می کردند از اعضای خاندان سلطنتی ایالات متحده هستند.

در این کتاب گریشام به یاد می آورد که بانوی اول و کارکنان کاخ سفید، ایوانکا ترامپ را شاهدخت خطاب می کردند. این سخنگوی سابق بعلاوه نام مستعاری به جارد کوشنر داده بود، چون او شخصیتی داشت که خودش را در پروژه های دیگران دخالت می داد و بعد وقتی مشکلاتی پیش می آمد، خودش را کنار می کشید.

گریشام در زمانی سخنگوی کاخ سفید شد که ترامپ روابط نه چندان محبت آمیز ای با رسانه ها داشت. این خانم هرگز در دوران خودش کنفرانس خبری برگزار نکرد و در عوض مصاحبه های تلویزیونی با رسانه های خاص انجام می داد. او کمتر از یکسال سخنگوی کاخ سفید بود و بعد دبیر مطبوعاتی ملانیا ترامپ شد.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 مهر 1400 بروزرسانی: 16 مهر 1400 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1637

به "ایوانکا ترامپ و شوهرش خودشان را خاندان سلطنتی آمریکا می دانستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایوانکا ترامپ و شوهرش خودشان را خاندان سلطنتی آمریکا می دانستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید