بررسی رنگبندی شهرها و استانها در رادیو

به گزارش افق بسطام، تهران (پانا) - رادیو سلامت در برنامه مخاطب خاص که 19 تیر ماه روانه آنتن می شود به بررسی رنگبندی شهرها و استان ها می پردازد که با توجه به موج پنجم ویروس کرونا تغییر کرده است.

بررسی رنگبندی شهرها و استانها در رادیو

به گزارش روابط عمومی رادیو سلامت، مرتضی میلانی، تهیه کننده در این باره می گوید: روز شنبه 19 تیر ماه به بررسی مسائل موج پنجم کرونا می پردازیم. در حال حاضر شاهد تغییر در شهرها و استان ها هستیم و از آبی به زرد، زرد به نارنجی و نارنجی به قرمز تغییر کرده است. به همین دلیل در قالب گفت وگو با متخصصان بیماری های عفونی به موضوع پیشگیری می پردازیم و راهکارهای لازم در اختیار مخاطبین گذاشته می شود.

وی ادامه می دهد: همچنان در کشور درگیر این ویروس هستیم، باید مراقب باشیم و با رعایت شیوه های نامه های بهداشتی مانع زنجیره انتقال ویروس شویم. به همین دلیل ما در رادیو در قالب برنامه های متفاوت به این موضوع و اهمیت آن می پردازیم و اطلاعات لازم را در اختیار مخاطبین قرار می دهیم. در برنامه مخاطب خاص میزبان متخصصان عفونی همچون دکتر پیام طبرسی، دکتر محمدرضا هاشمیان، دکتر اشراقی و دکتر ایزدی هستیم.

هدف برنامه مخاطب خاص پرداختن به چالش های نظام سلامت است و پیگیر اخبار کلانی است که در حوزه سلامت اتفاق می افتد. برنامه با رویکرد اطلاع رسانی و با هدف بررسی مسائل و مسائل حوزه سلامت و پیگیری آن از مسئولان مربوطه روانه آنتن می شود.

گوینده برنامه مخاطب خاص فیروزه آدابی و کارشناس مجری برنامه جواد نوفرستی است. برنامه مخاطب خاص غالبا متمرکز بر تصمیم گیری ها در نظام سلامت است و از زمان شیوع بیماری کرونا، برنامه به این سمت گرایش پیدا کرده است.

برنامه مخاطب خاص فارغ از بحث پیگیری موضوعات روز سلامت، با نگاه کارشناسانه به مباحث و مسائل در نظام سلامت می پردازد و تحلیل می کند. برنامه مخاطب خاص روزهای شنبه ساعت 20 به مدت یک ساعت پخش می شود و پنجشنبه ها تکرار این برنامه ساعت 20 خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 مرداد 1400 بروزرسانی: 19 مرداد 1400 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1574

به "بررسی رنگبندی شهرها و استانها در رادیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بررسی رنگبندی شهرها و استانها در رادیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید