سلامتی و پزشکی

اعزام 10 دوومیدانی کار به مسابقات قهرمانی آسیا

سخنگوی سازمان تیم های ملی دوومیدانی اسامی نفرات اعزامی به هند برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا را بیان کرد.

27 بهمن 1398

کیسه پلاستیکی از نانوایی گرگان برچیده شد ، توزیع 18000 کیسه پارچه ای

فرماندار گرگان گفت: کیسه های پارچه ای جایگزین کیسه های پلاستیکی در نانوایی های گرگان شد.

23 بهمن 1398

واکنش فدراسیون تکواندو به مهاجرت کیمیا علیزاده ، به پدرش گفته برای تفریح به هلند می رود

رئیس فدراسیون تکواندو در مورد شایعات مهاجرت کیمیا علیزاده به اروپا واکنش نشان داد.

11 بهمن 1398

چطور با بینی گرفته راحت بخوابیم؟

آلرژی ها، سرماخوردگی، آنفلوانزا و سایر علل شایع گرفتگی بینی می توانند خوابیدن را برای شما مشکل یا حتی ناممکن نمایند.

10 بهمن 1398

خلعتبری جوکر طلایی ذوب آهن است، 3 بازی بعدی بهترین فرصت است

به گزارش خبرنگاران، علیرضا منصوریان، پس از پیروزی تیمش در برابر نساجی مازندران در نشست خبری درباره فرایند بازی گفت: این پیروزی را به همه مجموعه ذوب آهن تبریک می گویم. تیم ما زحمت زیادی کشید و می توانست در 12 دقیقه نخست 3 گل بزند اما بازی هم به بی دقتی هایمان...

5 بهمن 1398

ناتوانی کانادا در ریشه کنی بیماری ساده اسکوربوت

کانادا علیرغم ادعاهای فراوان در زمینه ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به مردم، هنوز پیروز به ریشه کنی بیماری اسکوربوت که ناشی از کمبود ویتامین سی است، نشده است.

4 بهمن 1398

افزایش 46 درصدی ورود پناهندگان به اروپا به وسیله ترکیه

یک روزنامه آلمانی در گزارشی به افزایش 46درصدی هجوم پناهندگان به اروپا به وسیله ترکیه در امسال میلادی و اوضاع فاجعه بار آن ها در اردوگاه های پناهندگان در جزایر یونان پرداخت.

1 بهمن 1398

تجدید چاپ آیین جلال در گردشگری حلال، بعضی مخالف گردشگری هستند

به گزارش خبرنگاران، در مقدمه کتاب آیین جلال در گردشگری حلال به قلم محمدعلی زم آمده است: در کشور ما به عنوان یک استثناء نادر در دنیا، مخالفت های جدی و پرشوری! در خصوص گردشگری وجود دارد. تحلیل کلی سخنان مخالفان، نشانگر آن است که آنها نگران فساد هستند. به...

30 دی 1398

آمار بالای خودکشی در زندان های آلمان

دولت آلمان در پاسخ به درخواستی از طرف حزب چپ این کشور از افزایش آمار خودکشی در زندان های آلمان اطلاع داد.

22 دی 1398

سفر ایرانی ها به قزاقستان آسان می گردد

براساس سخنان سفیر قزاقستان در ایران، با امضای قرارداد تسهیلات ویزای قزاقستان در بهار سال 2020 با ایران، برای گردشگران ویزای گروهی بدون دعوتنامه صادر می گردد. این خبر پیرامون ویزای قزاقستان برای ایرانی ها هست.

21 دی 1398

سفر به فضا چقدر آب می خورد؟

شاید زمانی سفر به فضا تنها به عنوان روشی منحصرا برای تحقیقات علمی یا راهکاری برای پیشرفت در عرصه علم تلقی می شد، اما چندی است کمپانی های متفاوتی سفر به فضا را نیز به فهرست سفرهای تفریحی اضافه کردند و برای تبدیل شدن به بهترین در این عرصه با یکدیگر...

20 دی 1398

ایران رژیم قراردادی جدید برای توسعه میادین نفتی خود به هند پیشنهاد کرد

خبرنگاران: ایران رژیم قراردادی جدیدی را برای توسعه میادین نفتی خود به هند پیشنهاد کرد که بر پایه سهم بری از فراوری قرار گرفته است و برخلاف رویه معمول ایران در این زمینه است.

16 دی 1398

همه کمبودها از بیماری های کهنه تا حواشی مسکوت

روز ملی دامپزشکی فرا رسید و آسیب شناسی نقاط ضعف و کمبود بهترین راهکار برای ارتقاء و پیشرفت ساختار بهداشتی و قرنطینه ای در راستای داشتن تولیدی با کیفیت تر و سالم تر است چرا که زحمات و تلاش های دامپزشکان بر هیچ کسی پوشیده نیست اما گاهی برخی مسائل سبب می...

10 دی 1398

گزارشی تکان دهنده از تجاوز ارتش میانمار به 18000 زن و دختر مسلمان روهینگیایی

نتایج یک پژوهش جدید حاکی از آن است که ارتش میانمار در مدت یک سال حدود 18000 زن و دختر روهینگیایی را مورد تعرض جنسی قرار داده است.

4 دی 1398

تاثیرات منفی داروهای بدنسازی در روابط زناشویی

مدرس دانشگاه و روانشناس گفت: مصرف طولانی مدت دارو های استروئید با تبعات روانشناختی متعددی همراه است از جمله مهمترین این پیامد ها رشد افسردگی یا رفتار های پرخاشگرانه است که بر روابط زناشویی تاثیر منفی می گذارد.

27 آذر 1398

درمال اینفیوژن چیست و چه فوایدی برای پوست دارد؟

سلبریتی ها و اینفلوئنسرهای اینستاگرام این روزها زیاد درباره یک روش درمانی زیبایی و مراقبت از پوست به نام درمال اینفیوژن که ادعا می کند انقلابی در روش های درمانی پوست ایجاد کرده است صحبت می کنند. اما درمال اینفیوژن چیست؟ و آیا ارزش این همه تبلیغ را دارد؟

16 آذر 1398

کامیابی نیا تا نیم فصل نمی رسد؟

کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس مصدوم است و هنوز نمی تواند برای این تیم بازی کند. او این روز ها مشغول درمان کتف مصدوم خود است.

14 آذر 1398

هشدار صلیب سرخ جهانی درباره احتیاج به یاری اضطراری در شمال سوریه

درگیری های اخیر در شمال شرقی سوریه باعث شده تا ده ها هزار نفر شهرها و روستاهای خود را در نزدیکی مرزها رها نمایند. این اوضاع سبب شده تا صلیب سرخ جهانی درباره احتیاج به یاری اضطراری هشدار دهد.

8 آذر 1398

رویداد شب فرهنگی ایران در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار شد

رویداد شب فرهنگی ایران در حاشیه شصت و ششمین نشست وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی، در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار گشت.

6 آذر 1398

...وانگهی چهلستون دریا شود

زینب زینال زاده ـ خبرنگار: بی تردید ضرب المثل قطره قطره جمع شود وانگهی دریا شود را شنیده اید. عبارتی که کاربردهای زیادی دارد و در یک کلمه، بیانگر آن است که انسان باید قدر و ارزش داشته هایش را بداند و از ذره ذره آنها بهترین بهره را ببرد.

2 آذر 1398
تعداد: (61)