تعویق یک هفته ای تمام امتحانات دانشگاه آزاد در تهران، برگزاری امتحانات غیرحضوری شد

به گزارش افق بسطام، به گفته رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران، کلیه امتحانات سرانجام ترم واحدهای استان تهران به صورت غیرحضوری برگزار می شود.

تعویق یک هفته ای تمام امتحانات دانشگاه آزاد در تهران، برگزاری امتحانات غیرحضوری شد

به گزارش خبرنگاران، روز گذشته خبری مبنی بر لغو امتحانات حضوری دانشگاه آزاد در تهران و برگزاری امتحانات به صورت مجازی در صفحه اینستاگرام واحد تهران مرکز منتشر شد و ساعاتی بعد این خبر در برخی از رسانه ها نیز اعلام شد. این در حالی بود که مسئولان دانشگاه آزاد تهران مرکز روز گذشته در تماس های مکرر خبرنگاران این خبر را تایید نکردند.

در تماس روز گذشته خبرنگار خبرنگاران با دکتر محمودرضا آقامیری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکز، وی گفت: لغو امتحانات حضوری به نظر ستاد مقابله با کرونا بستگی دارد.

آقامیری امروز و در گفت وگو با خبرنگاران با بیان این که امتحانات انتها ترم همه واحدهای دانشگاه آزاد استان تهران یک هفته به تعویق افتاده است، گفت: امتحانات در هفته پیش رو برگزار نمی شود و کلیه امتحانات در سطح استان تهران و علوم تحقیقات به صورت مجازی برگزار می شود. سعی می کنیم نظارت کامل بر برگزاری امتحانات داشته باشیم.

وی اضافه نمود: علی رغم آمادگی کاملی که استان تهران برای برگزاری امتحانات داشت به دلیل اعلام استانداری و ستاد مقابله با کرونا و همچنین تقاضای خانواده ها و دانشجویان، امتحانات به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگاران، این تعویق؛ در حالی است که در روز سه شنبه 20 خرداد ماه، مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرده بود که امتحانات انتها ترم این دانشگاه در شهرهای با شرایط قرمز شیوع کرونا ویروس، برگزار نمی شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 889

به "تعویق یک هفته ای تمام امتحانات دانشگاه آزاد در تهران، برگزاری امتحانات غیرحضوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویق یک هفته ای تمام امتحانات دانشگاه آزاد در تهران، برگزاری امتحانات غیرحضوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید