خدمات جنرال سرویس را بشناسیدمرکز تخصصی تعمیرات یخچال و لباسشویی

به گزارش افق بسطام، جنرال سرویس مرکز مجاز خدمات تعمیرات لوازم خانگی مانند: تعمیر یخچال،تعمیرلباسشویی، تعمیر ظرفشویی، تعمیر مایکروویو، تعمیر کولرگازی و... در سراسر تهران همراه باگارانتی و تعمیرات در محل و منزل شما بدون احتیاج به جابجایی وسایل.

خدمات جنرال سرویس را بشناسیدمرکز تخصصی تعمیرات یخچال و لباسشویی

مرکز تخصصی تعمیرات یخچال و لباسشویی

تعمیرات انواع یخچال فریزر،ساید بای ساید،مشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی،آبسردکن،کولرگازی،و تلویزیون با برترین کیفیت و با استفاده از تعمیرکاران حرفه ای در مجموعه جنرال سرویس با ضمانت و گارانتی در سراسر تهران انجام میگردد

خدمات تعمیر یخچال:

تعمیرات انواع یخچال فریزر و تعمیرات انواع ساید بای ساید از مارکهای آمریکایی،اروپایی،کره ای و ایرانی با برترین کیفیت و خدمات در محل انجام میگیرد انجام شارژگاز یخچال،تعویض موتور یخچال،تعویض فن یخچال،تعمیر برد یخچال و ساید بای ساید از برندهای مشهور مانند:

 1. تعمیر یخچال جنرال الکتریک
 2. تعمیر یخچال وایت هاوس
 3. تعمیر یخچال سامسونگ
 4. تعمیر یخچال ال جی
 5. خدمت تعمیرات یخچال دوو
 6. تعمیرات یخچال بوش
 7. سرویس و تعمیرات ساید بای ساید کنوود
 8. و خدمات یخچال و ساید بای ساید انواع برند...

تعمیرات ماشین لباسشویی:

خدمات تعمیر و سرویس انواع ماشین لباسشویی های اتوماتیک با هر مارک و برندی به وسیله جنرال سرویس انجام میگردد. تعمیرات ماشین لباسشویی در محل بوده و بدون احتیاج به جابجایی در محل شما تعمیر میگردد انجام خدمات:تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی،تعویض بلبرینگ لباسشویی،تعویض میکروسویچ لباسشویی،تعویض لاستسک دور درب لبسشویی،تعویض یاری لباسشویی و تمامی خدمات و تعمیرات برد مشین لباسشویی در جنرال سرویس انجام میگردد.

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی:

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی در سراسر تهران و فوری انجام میگردد تعمیر انواع ماشین ظرفشویی از هر نوع برند و مارک در جنرال سرویس با ضمانت و گارانتی انجام میگردد خدمات تعمیرا ماشین ظرفشویی نیز در محل شما انجام میگردد از جمله خدمات و سرویس ماشین ظرفشویی :تعویض پمپ شستشو ماشین ظرفشویی،تعمیر برد ماشین ظرفشووی،تعمیر آب پاش ماشین ظرفشویی،تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی و خدمات دیگر...انواع برندها و مدلها.

تعمیر انواع ماکروفر یا مایکروویو:

از جمله خدمات جنرال سرویس تعمیرات ماکروفر یا مایکروویو است،تعمیرات مایکروویو با استفاده از قطعات اصلی متناسب با برد ماکروفر شما انجام میگردد. پس از تعمیر و سرویس مایکروویو شما در اتاق تست اشعه قرار میگیرد تا شما بتوانید با خیال راحت از ماکروفر خود بهره ببرید،تعمیرات انواع ماکروفر و مایکروویو مانند:تعمیر ماکروویو سامسونگ،الجی،بوش،پاناسونیک،مدیا،و...انجام میگردد.

خدمات جنرال سرویس چیست؟

مرکز تخصصی و نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک و تعمیرات وایت هاوس و تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در سراسر تهران با بیش از 30 سال سابقه تعمیر یخچال جنرال الکتریک و تعمیر یخچال وایت هاوس و مابه در تهران،خدمات اجرا شده دارای ضمانت 12ماهه میباشد. خدمات ما در محل بوده و لازم به جابجایی لوازم نیست. تمامی خدمات حتی تعویض موتور یخچال در محل انجام میگردد تا از هزینه های اضافی جهت حمل نقل جلوگیری گردد.

نحوه انجام تعمیرات در جنرال سرویس نمایندگی وایت هاوس و جنرال الکتریک:

در صورت مشاهده هرگونه ایراد در یخچال و ساید بای ساید خود میتوانید با جنرال سرویس تماس بگیرید،در مرحله اول کارشناسان متخصص مربوط جهت برطرف مشکل یخچال شما مشاوره تلفنی میدهند،تا بتوانند با هدایت های لازم شما را در حل مشکل یخچال فریزر شما یاری نمایند. در صورتی که مشکل شما با هدایت حل نگردد کارشناسان ما آدرس شما را ثبت مینمایند تا نزدیکترین کارشناس به محل شما اعزام گردد تا کمتر از 1 ساعت یخچال فریزر شما تعمیر و برطرف مشکل گردد.

بیشترین ایرادات یخچال فریزر و ساید بای ساید

از شایع ترین ایرادات یخچال جنرال الکتریک وایت هاوس و مابه میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. صدای زیاد یخچال فریزر و ساید بای ساید
 2. نوسان درجه در یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک و وایت هاوس
 3. کم شدنت سرما در یخچال وایت هاوس و جنرال الکتریک
 4. روشن نشدن یخچال جنرال الکتریک و روشن نشدن یخچال وایت هاوس و مابه
 5. خرابی در برد یخچال جنرال الکتریک و خراب شدن برد یخچال وایت هاوس و مابه
 6. صدای تیک تیک در یخچال جنرال الکتریک و وایت هاوس
 7. کار نکردن قسمت آبریز ساید بای ساید مابه و وایت هوس
 8. خراب شدن فن یخچال وایت هاوس و فن یخچال جنرال الکتریک

جنرال سرویس متخصص تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک و تعمیر برد یخچال وایت هاوس:

تعمیرات برد یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک،وایت هاوس،مابه در جنرال سرویس با برترین کیفیت و قطعات اصلی و اورجینال زیر نطر مهندسین الکترونیک انجام میگردد. تعمیربرد یخچال جنرال الکتریک با ضمانت و گارانتی 1 ساله انجام و تحویل شما مشتری محترم میگردد. تعمیر برد یخچال وایت هاوس در کمترین زمان جهت رفاه حال شما مشتریان محترم انجام میگردد.

خدمات جنرال سرویس در کجاست:

خدمات جنرال سرویس نمایندگی وایت هاوس در سراسر تهران میباشد شما مشتری محترم در هر کجای تهران که باشید کافی است با ما تماس بگیرید تا در کمتر از 1 ساعت جهت تعمیر یخچال فریزر و تعمیر ساید بای ساید شما اقدام گردد. انجام خدمات تعمیرات یخچال فریزر،تعمیرات ساید بای ساید،تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی با کیقیت و ضمانت انجام میگردد تا خیال شما بابت تعمیرات لوازم خانگی راحت گردد. تمامی کارشناسان برگزیده و با میانگین تجربه 15 ساله جهت تعمیرات اقدام مینمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 مرداد 1401 بروزرسانی: 25 مرداد 1401 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1942

به "خدمات جنرال سرویس را بشناسیدمرکز تخصصی تعمیرات یخچال و لباسشویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات جنرال سرویس را بشناسیدمرکز تخصصی تعمیرات یخچال و لباسشویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید