سازمان لیگ تکذیب کرد: درخواستی برای برگزاری جلسه با مالک تراکتور نداشتیم

به گزارش افق بسطام، سازمان لیگ فوتبال ایران درخواستی از هیچ باشگاهی برای تشکیل جلسه در مورد برگزاری مسابقات لیگ برتر نداشته است.

سازمان لیگ تکذیب کرد: درخواستی برای برگزاری جلسه با مالک تراکتور نداشتیم

به گزارش گروه ورزشی افق بسطام، بر اساس اعلام سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، در حالی که یکی از رسانه ها با انتشار مطلبی بی پایه و اساس مدعی شده سازمان لیگ فوتبال از زنوزى مالک باشگاه تراکتور خواسته است تا جلسه اى با نماینده اش در مورد برگزارى بازى هاى لیگ برتر فوتبال روز شنبه داشته باشد.

این خبر به هیچ عنوان صحت نداشته و سازمان لیگ فوتبال ایران درخواستی از هیچ باشگاهی برای تشکیل جلسه در مورد برگزاری مسابقات لیگ برتر نداشته و اگر قرار باشد جلسه ای برگزار شود با حضور کلیه مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر، دسته اول، دسته دوم و دسته سوم برگزار می شود، زیرا کلیه لیگ ها به هم متصل بوده و صعود و سقوط تیم ها بهم مرتبط است.

از سویی دیگر برنامه ادامه مسابقات لیگ نوزدهم اعلام شده و تمام تلاش فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برگزاری مسابقات بر اساس مجوز های صادر شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی باشگاه ها و هیئت های فوتبال میزبان است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 894

به "سازمان لیگ تکذیب کرد: درخواستی برای برگزاری جلسه با مالک تراکتور نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان لیگ تکذیب کرد: درخواستی برای برگزاری جلسه با مالک تراکتور نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید