واکنش اسکوچیچ به میزبانی بحرین در مسابقات مقدماتی جام جهانی

به گزارش افق بسطام، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در مورد میزبانی بحرین در مسابقات مقدماتی جام جهانی واکنش نشان داد.

واکنش اسکوچیچ به میزبانی بحرین در مسابقات مقدماتی جام جهانی

به گزارش خبرنگاران از فارس، کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبانی مقدماتی جام جهانی را به بحرین داد که این موضوع اعتراضاتی زیادی را از مقامات ورزشی کشورمان به دنبال داشت.

در همین رابطه اسکوچیچ سرمربی تیم ملی در صفحه شخصی خود با انتشار پیامی واکنش نشان داد.

خطاب به تمامی فوتبال دوستان ایرانی

وقتی با آقای شین من گیل رئیس کمیته مسابقات کنفدراسیون آسیا در روز 26 بهمن ویدیو کنفرانس داشتیم مستقیماً به ایشان خاطرنشان کردم که به عقیده من تمام تصمیمات از قبل گرفته شده و این کنفرانس تنها به حالتی تشریفاتی و فرمالیته برگزار شده است و من فایده ای در آن نمی بینم.

در ظاهر آنها نظرات ما را خواستند اما شک ندارم که همه چیز از قبل معین شده بود چرا که وقتی صحبت از انجام بازی ها در فروردین یا تعویق آنها به خرداد بود ناگهان پیامی روی صفحه مانیتور ظاهر شد که تعویق بازی ها قطعی شده، چیزی که بیشتر تعجبم را برانگیخت زمانی بود که موضوع جلسه درباره تعویق بازی ها از فروردین به خرداد بود و بدون هیچ مقدمه ای نماینده بحرین آغاز به صحبت از میزبانی کرد که کاملاً باعث حیرت زدگی من شد.

گذشته از اینها برایم قابل هضم نیست که چرا مسابقات حدود یک سال به تعویق افتاده اند، وقتی صحبت از صحت و سلامت انسان ها باشد قطعاً حفظ سلامت افراد و رعایت پروتکل ها برایم بالاترین اولویت است اما ویروس کرونا دیگر موضوعی جدید نیست و فکر می کنم که AFC تجربیاتی در زمینه برگزاری مسابقات پیدا نموده. من مصرانه از نمایندگان AFC خواستم تا از برگزاری رقابت های مختلف در اروپا الگوبرداری نمایند و پاسخ آنها به من چنین بود شما متوجه تنوع قاره آسیا نیستید. حالا با این تصمیم کاملا متوجه تنوع در طرز برخورد شده ام، خلاف عرف.

در نظر من AFC می بایست راهکاری پیدا می کرد که به نفع همه باشد و نه یک تیم و تصمیمی سازگار با روح ورزش می گرفت.

اما در نهایت، تمام تیم ها باید با ما روبرو شوند و ما هم بدون شک حضوری قدرتمندانه خواهیم داشت و براین موقعیت فائق خواهیم آمد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 فروردین 1400 بروزرسانی: 25 فروردین 1400 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1377

به "واکنش اسکوچیچ به میزبانی بحرین در مسابقات مقدماتی جام جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش اسکوچیچ به میزبانی بحرین در مسابقات مقدماتی جام جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید