صعود مصر، آذربایجان و آرژانتین به یک چهارم نهایی، ایتالیا حذف شد

به گزارش افق بسطام، مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال با انجام سه ملاقات به خاتمه رسید و در این بین تیم قدرتمند ایتالیا از دور رقابت ها کنار رفت.

صعود مصر، آذربایجان و آرژانتین به یک چهارم نهایی، ایتالیا حذف شد

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش افق بسطام، مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتسال جام دنیای 2016 بامداد امروز (آدینه) با انجام سه ملاقات به اتمام رسید و چهره هشت تیم صعودکننده به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات تعیین شد.

ملاقاتهای بامداد امروز (آدینه) به توضیح زیر است:

در یکی از این ملاقاتها دو تیم آرژانتین و اوکراین از ساعت دوی بامداد به مصاف یکدیگر رفتند که در انتها تیم آرژانتین پیروز شد بانتیجه یک بر صفر مقابل حریف خود به پیروزی برسد.

در ملاقاتی همزمان دو تیم تایلند و آذربایجان رودرروی هم قرار گرفتند و در انتها تیم آذربایجان پیروز شد با نتیجه پرگل 13 بر 8 مقابل حریف خود به رجحان برسد. آذربایجان با این پیروزی حریف تیم پرتغال در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات شد.

آخرین ملاقات مرحله یک هشتم نهایی بین دو تیم ایتالیا و مصر برگزار گردید که این دو تیم از ساعت 4:30 به مصاف هم رفتند. در انتها این ملاقات بسیار نزدیک تیم مصر پیروز شد با نتیجه 4 بر 3 مقابل ایتالیا، یکی از قدرت های برتر فوتسال دنیا به رجحان برسد. این تیم با رجحان در این ملاقات باید در مرحله بعد بامداد دوشنبه به مصاف تیم آرژانتین برود.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 506

به "صعود مصر، آذربایجان و آرژانتین به یک چهارم نهایی، ایتالیا حذف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود مصر، آذربایجان و آرژانتین به یک چهارم نهایی، ایتالیا حذف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید