لشگری: موفقیت تیم های ورزشی دانشگاه آزاد در سال 99 چشمگیر بود، با برنامه حرکت کردیم

به گزارش افق بسطام، رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: موفقیت تیم های ورزشی دانشگاه آزاد به دلیل برنامه ریزی اصولی است که امیدوارم در سال بعد نیز ادامه داشته باشد.

لشگری: موفقیت تیم های ورزشی دانشگاه آزاد در سال 99 چشمگیر بود، با برنامه حرکت کردیم

امیرعباس لشگری، رئیس مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درخصوص قهرمانی تیم های دانشگاه آزاد در لیگ های مختلف ورزشی گفت: هفته پر مدالی را پیش رو داشتیم. در تیراندازی با کمان مردان قهرمان شدیم. در تفنگ بادی بانوان نیز همین طور و در ریکرو بانوان نیز نایب قهرمانی را از آن خود کردیم. در شمشیربازی سابر نیز تیم دانشگاه آزاد بر سکوی نخست ایستاد. این موفقیت ها به دنبال برنامه ریزی اصولی است که در انتخاب کادر فنی و بازیکنان دقت لازم را انجام دادیم تا تیم ها نتیجه بگیرند. حمایت دکتر طهرانچی، رئیس دانشگاه و دکتر دنیا بین معاون فرهنگی و دانشجویی از ورزش باعث شده تا این موفقیت ها حاصل شد و در سال 99 نتایجی که در تیم های باشگاهی گرفتیم درخشان و در خور نام دانشگاه آزاد باشد.

وی تاکید نمود: ما به صورت حرفه ای برنامه ریزی کردیم و اقدامات انجام شد و با وجود کرونا و محدودیت ها نتایج خوبی کسب شد و این موفقیت ها را به جامعه ورزش دانشگاه آزاد اسلامی تبریک می گویم. امیدوارم حمایت ها ادامه دار باشد و در سال آینده تعداد بیشتری تیم را پوشش دهیم و با توانمندی دانشگاه آزاد و کادر فنی و بازیکنان خوبی که در اختیار داریم، تیم های بیشتری داشته باشیم و موفقیت ها همچنان ادامه داشته باشد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

لشگری توضیح داد: این پیروزی ها به دنبال یک کار تیمی بوده که در باشگاه فرهنگی ورزشی و مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد رخ داده و از همه دوستان که تمام وقت برای پشتیبانی تیم ها زحمت کشیدند تشکر می کنم و از روابط عمومی و رسانه ها نیز به که صورت شایسته این اخبار را منعکس کردند، ممنونم .

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 فروردین 1400 بروزرسانی: 2 فروردین 1400 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1331

به "لشگری: موفقیت تیم های ورزشی دانشگاه آزاد در سال 99 چشمگیر بود، با برنامه حرکت کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لشگری: موفقیت تیم های ورزشی دانشگاه آزاد در سال 99 چشمگیر بود، با برنامه حرکت کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید