فغانی شهامت عذرخواهی داشته باشد، خوب نبودیم ولی VAR بیاورید!

به گزارش افق بسطام، به گزارش خبرنگاران، فرهاد مجیدی بعد از خاتمه بازی استقلال با نساجی در نشست خبری حاضر شد و درباره این مسابقه گفت: نیمه اول چند موقعیت داشتیم که استفاده نکردیم. نساجی بازی بسته ای انجام داد ولی آنها هم موقعیت داشتند. در کل بازی خیلی خوبی نبود. اگر از فرصت ها استفاد می کردیم پیروز می شدیم.

فغانی شهامت عذرخواهی داشته باشد، خوب نبودیم ولی VAR بیاورید!

وی اضافه نمود: جا دارد از هوادارانمان که امروز به استادیوم آمدند عذرخواهی کنیم زیرا شاهد گل نبودند. از حضور آنها انرژی گرفتیم ولی نتوانستیم گل بزنیم.

سرمربی استقلال در مورد شرایط تیمش و انتقاداتی که از این تیم می گردد، تاکید نمود: تیم ما امروز خوب بازی نکرد. امیدواریم در بازی های آینده بهتر بازی کنیم.

مجیدی در ادامه گفت: یک صحبتی با مسئولان دارم. جان مادر و بچه هایتان VAR (یاری داور ویدئویی) را بیاورید. هفته گذشته دو امتیاز را سر گل سالم از دست دادیم. امیدوارم آقای فغانی (داور بازی با نساجی) آنقدر شهامت و جسارت داشته باشد که بابت پنالتی نگرفتن در بازی امروز عذرخواهی کند. مثل همین صحنه در بازی تیم ملی رخ داد و داور پنالتی گرفت (برخورد توپ با دست مدافع حریف). جلوی چشمانش دید و پنالتی نگرفت! توجیهی برای خوب بازی نکردن تیمم ندارم ولی کشورهای درجه سه آسیا هم VAR دارند. از مسئولان می خواهم این تکنولوژی را وارد فوتبال ایران نمایند.

مجیدی درباره عملکرد کوین یامگا بازیکن خارجی تیمش و تغییرات تیمش توضیح داد: تغییرات زیادی نداشتیم. وریا غفوری سرما خورده بود و از او استفاده نکردیم. از هر دو مهاجم خارجی تیمم راضی هستم و خوب بازی کردند. آنها وارد فضا و کشور جدیدی شده اند و احتیاج به زمان دارند تا عملکرد خوبشان را به نمایش بگذارند.

سرمربی استقلال در انتها درباره اینکه استقلال در روز تساوی سپاهان و پرسپولیس برای رسیدن به صدر فرصت سوزی نموده است، یادآور شد: در بازی قبل اگر داور گل سالم ما را می گرفت و بازی دقیقه 60 دو بر صفر به سود ما می شد امروز این سئوال را نمی پرسیدید. اگر امروز آقای فغانی دقت می کرد و پنالتی را می گرفت و تیمم پیروز می شد، شما این سئوال را نمی پرسیدید. توجیهی برای عملکرد بازیکنانم نیست ولی اگر VAR بود الان 4 امتیاز دیگر داشتیم. امیدوارم در بازی های بعد عملکرد بهتری داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 دی 1400 بروزرسانی: 3 دی 1400 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1720

به "فغانی شهامت عذرخواهی داشته باشد، خوب نبودیم ولی VAR بیاورید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فغانی شهامت عذرخواهی داشته باشد، خوب نبودیم ولی VAR بیاورید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید