معلوم نیست من و ساپینتو اینجا بمانیم ، افشاگری در مورد صحبت ساپینتو با بازیکن رقیب

به گزارش افق بسطام، مربی تیم فوتبال استقلال گفت: در خصوص آینده چیزی معین و قطعی نیست که خودمان اینجا هستیم یا نه، شرایط فصل آینده را نمی دانیم.

معلوم نیست من و ساپینتو اینجا بمانیم ، افشاگری در مورد صحبت ساپینتو با بازیکن رقیب

به گزارش خبرنگاران آنلاین، روی ماتا در خصوص ملاقات استقلال مقابل آلومینیوم اراک، گفت: بازی بسیار سختی بود. می دانستیم که آلومینیوم در دفاع و ضد حمله خیلی خوب عمل می نماید و بازیکنان خیلی خوبی دارد. به همین علت است که در 10 مسابقه پیش از رویارویی با استقلال، نباخته بودند. مقابل سپاهان، پرسپولیس و تراکتور به تساوی رسیده بودند و می دانستیم بازی بسیار سختی پیش رو داریم اما فقط باید برنده می شدیم.

وی اضافه نمود: از لحاظ تاکتیکی و همین طور فیزیکی، مسابقه دشواری بود و فکر می کنم تیم ما عملکرد بسیار مطلوبی داشت. کوشش کردیم در این مسابقه کاملا متمرکز باشیم و می توانستیم با بیشتر از یک گل پیروز شویم. موقعیت های گلزنی زیادی هم داشتیم اما از کسب 3 امتیاز این ملاقات خشنود هستیم.

مربی استقلال با اشاره به صحبت های مطرح شده به وسیله مدیرعامل باشگاه آلومینیوم، گفت: من نمی دانم که ایشان دیده چه اتفاقی افتاده یا خیر؟ من در حال خروج از رختکن و ورود به زمین بودم که دیدم یک بطری بزرگ به سمت ما پرتاب شد و به سرمربی ما برخورد کرد. این یک اتفاق باورنکردنی است. یک بطری آب که تقریبا پر از آب بود. تصور کنید اگر از 20 متری پرتاب گردد، چه شدتی پیدا می نماید و مثل یک تکه سنگ میگردد که به پای سرمربی ما خورد. خدا را شکر که این بطری به سر ساپینتو برخورد نکرد وگرنه معلوم نبود چه اتفاقی می افتد. الان پای سرمربی ما کبود شده است. باورنکردنی است که مدیرعامل باشگاه حریف می گوید سرمربی ما صحنه سازی نموده و مساله ای پیش نیامد!

ماتا اضافه نمود: من فکر می کنم او این صحنه را ندیده است. حتی اگر هم صحنه را ندیده باشد، نمی دانم به چه علتی باید چنین صحبت هایی را مطرح کند. شاید مساله ای هست که باز هم می خواهند مربی ما را تحریک نمایند. به جای این که بعد از بازی به حریف خود تبریک بگویند. نمی دانم علت و هدف از مطرح کردن این صحبت ها چیست.

مربی استقلال در خصوص اینکه مدیرعامل آلومینیوم اعلا کرد ساپینتو به بازیکن این تیم، پیشنهاد حضور در استقلال را داده، گفت: این کاملا نادرست است. در طول بازی، حتما همه دیدند و من هم دیدم که بازیکن آن ها لب خط سمت سرمربی ما آمد و گفت: من عذرخواهی می کنم که یک وسیله ای سمت شما پرت کردند و امیدوارم اتفاقی برای شما نیفتاده باشد. ساپینتو هم از این صحبت او تشکر کرد.

وی اضافه نمود: بعد هم زمانی که تعویض می شد، سرمربی ما به او گفت خدا را شکر که تعویض شدی، چون بازیکن خوب و خطرناکی هستی و عملکرد خوبی داشتی. در آنالیزهای قبل از مسابقه هم دیده بودیم که بازیکن خوبی است و می تواند خطرناک باشد. او هم بسیار خوب صحبت کرد. من هم روی نیمکت همین حرف را زدم و از تعویض او خشنود شدم. نمی دانم سایر حرف ها از کجا آمده است. شاید او شرایط و سختی های ما را نمی داند. ما هم از حالا شرایط فصل آینده را نمی دانیم. در خصوص آینده چیزی معین و قطعی نیست که خودمان اینجا هستیم یا نه.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 فروردین 1402 بروزرسانی: 22 فروردین 1402 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 2051

به "معلوم نیست من و ساپینتو اینجا بمانیم ، افشاگری در مورد صحبت ساپینتو با بازیکن رقیب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معلوم نیست من و ساپینتو اینجا بمانیم ، افشاگری در مورد صحبت ساپینتو با بازیکن رقیب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید