مانتیس مدیریت کمپ شیرهای زامبیا را به عهده گرفت

به گزارش افق بسطام، مانتیس با یکی از کمپ های محبوب در پارک ملی لونگوای جنوبی زامبیا قرارداد همکاری امضا نموده است.

مانتیس مدیریت کمپ شیرهای زامبیا را به عهده گرفت

تجربه سفر به کمپ شیرها، یک تجربه استثنایی است و این کمپ ده سالی است که در این راستا مشغول به فعالیت است. این کمپ پس از بازسازی های لازمه، از ماه می، تحت مدیریت مانتیس به ادامه فعالیت خواهد پرداخت.

تمام این کمپ بازسازی شده و حالا دارای یک محوطه بزرگ تر و دو سوئیت تازه در منطقه اصلی کمپ است.

موقعیت خاص کمپ شیرها، حیات وحش غنی و تیم اختصاصی این منطقه به فعالیت خود ادامه خواهد داد؛ اما این کمپ تازه، تجربه ای لاکچری و لذت بخش را به آن اضافه خواهد نمود.

محوطه اصلی از نظر مساحت پیشرفته و نور آن تامین شده است. اتاق های تازه این کمپ طوری طراحی شده اند که نمایی عالی از محوطه بیرونی در اختیار مسافران قرار دهد.

هشت اتاق لاکچری و مجلل به شکل خانه درختی، با دیوارهایی از الیاف گیاهی و سقف کاه گلی در اختیار مسافران است. سیستم سرمایش این اتاق ها، دستگاه هایی موسوم به نسیم عصرگاهی است.

علاوه بر این اتاق ها، کمپ شیرهای زامبیا با دو سوییت تازه بازگشایی خواهد شد. این سوییت های لوکس حریم خصوصی بیشتری برای مسافران تامین خواهد نمود و فضایی عالی برای افرادی است که این کمپ را به عنوان مقصدی برای ماه عسل انتخاب نموده اند. البته خانواده هایی که دارای یک یا دو کودک زیر دوازده سال باشند نیز می توانند از این سوییت های زیبا استفاده نمایند.

ایده اصلی نوسازی کمپ شیرها، اجرای اصولی پایدار برای کاهش تاثیر بر محیط زیست منطقه و افزایش طول عمر سازه ها بوده است. در کنار این هدف، آن ها حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی را نیز مد نظر داشته اند.

با وجود تمام این تغییرات، تجربه بازدیدنمایندگان همچون سابق خواهد بود و اصول آن تغییری نخواهد نمود.

پس از بازگشایی این کمپ، همان تیم سابق که متشکل از راهنمایان باتجربه و باکیفیت بود، مهمان ها را به پیاده روی و سواری های روزانه و شبانه خواهند برد.

این کمپ مسافران را به یک سیاحت اکتشافی واقعی در دل آفریقا دعوت می نماید و در کنار آن، انعطاف کافی برای برطرف نیازهای فردی تمام مسافران را دارا است.

منبع: کجارو / breakingtravelnews.com
انتشار: 19 فروردین 1401 بروزرسانی: 19 فروردین 1401 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1825

به "مانتیس مدیریت کمپ شیرهای زامبیا را به عهده گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانتیس مدیریت کمپ شیرهای زامبیا را به عهده گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید