نکات جالب درباره تیم ملی ایران و لیست ویلموتس

به گزارش افق بسطام، اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال حاوی نکات جالب توجهی است.

نکات جالب درباره تیم ملی ایران و لیست ویلموتس

به گزارش خبرنگاران، اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی برای بازی با تیم ملی هنگ کنگ در چارچوب مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 قطر از سوی کادرفنی تیم ملی اعلام شد و بازیکنان دعوت شده یک جلسه تمرینی را هم پشت سر گذاشته اند.

فهرست کنونی بعد از برگزاری دو هفته از بازی های لیگ برتر و بررسی های میدانی وحید هاشمیان و غیبت کادرفنی تیم ملی فوتبال معرفی شده است که حاوی نکات جالبی است.

انتخاب فهرست تیم ملی با برگزاری یک هفته

این فهرست بلافاصله بعد از برگزاری هفته دوم لیگ برتر اعلام شده که با این حساب کادرفنی تیم ملی هنوز نتوانسته تمام بازی ها را برای شناخت بهتر از بازیکنان بررسی کند.

هاشمیان تنها نماینده کادرفنی تیم ملی در ایران

تنها عضو ایرانی کادرفنی تیم ملی طی دو هفته اخیر در تهران، اصفهان و تبریز به تماشای بازی های تیم های پرمهره لیگ فزونی رفت اما هیچ کدام از اعضای خارجی کادرفنی تیم ملی که طی ماه های اخیر حقوق دریافت نکردند، در تهران حضور نداشتند و در نتیجه بازی ها را هم مشاهده نکردند.

خط قرمز روی نام ستاره های تیم ملی دوران کی روش

کادرفنی تیم ملی در فهرست جدید روی نام چند بازیکن خط قرمز کشیدند و چهره های جدیدی را دعوت کردند. از بین بازیکنان حاضر در جام ملت های آسیا، نام اشکان دژاگه، سامان قدوس، روزبه چشمی، پژمان منتظری، پیغام نیازمند و امیر عابدزاده (28.2 سال) دیده نمی گردد و در عوض اللهیار صیادمنش، سیاوش یزدانی، محمد نادری، سید حسینی حسینی، رشید مظاهری و علی کریمی جایگزین شدند.

تیم ملی 4 سال جوان تر شد

6 بازیکن جدید تیم ملی به نسبت 6 بازیکن جدید در مجموع 4 سال جوان تر هستند و در میانگین کلی هم میانگین سنی تیم ملی را کاهش دادند که برای سه سال آینده و جام جهانی قطر اتفاق مثبتی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 203

به "نکات جالب درباره تیم ملی ایران و لیست ویلموتس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکات جالب درباره تیم ملی ایران و لیست ویلموتس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید