پیشنهاد چند کارتون نوستالژیک به مناسبت روز کودک

به گزارش افق بسطام، نی نی سایت: اگر جزو مادران دهه شصتی هستید حتماً یادتان می آید که در زمان کودکی شما تلویزیون جذابیت زیادی داشت. همه ما کارتون های تلویزیونی را با جدیت تمام دنبال می کردیم، همراه با برخی از شخصیت ها اشکمان درمی آمد، برخی وقت ها می خندیدیم و خلاصه با شخصیت های کارتون ها و انیمیشن های تلویزیونی کلی سرگرم می شدیم.

پیشنهاد چند کارتون نوستالژیک به مناسبت روز کودک

این کارتون های تلویزیونی هنوز هم برای برخی از مادران جذاب و دوست داشتنی هستند، به همین دلیل است که مجموعه هایی از این کارتون ها در شهر کتاب ها یا کتاب فروشی ها به شما چشمک می زنند تا آن ها را انتخاب کنید و با تماشای آن ها خاطرات دوران کودکی را زنده نگه دارید. حتی می توانید آن ها را همراه با فرزندانتان تماشا کنید و درباره دوران کودکی و خاطراتی که از تماشای این کارتون های نوستالژیک داشتید، برایشان بگویید.

خونه مادربزرگه، نمایش عروسکی محبوب و دوست داشتنی

مادربزرگه، مخمل، نوک طلا، نوک سیاه، هاپوکومار، مراد و.. شخصیت های عروسکی جالبی هستند که حتماً بارها و بارها اسم شان را شنیده اید و با هرکدامشان خاطره دارید. اگر هنوز هم دلتان می خواهد یک بار دیگر این مجموعه جذاب و دوست داشتنی را از اول تا آخر به صورت آرشیو داشته باشید و هر وقت دلتان خواست تماشا کنید، این مجموعه را تهیه کنید. کارگردان این مجموعه نوستالژیک مرضیه برومند است و شرکت سروش آن را منتشر نموده است. قیمت 3 دی وی دی این مجموعه تلویزیونی 10 هزار و 500 هزار تومان است.

ماجراهای سند باد، داستان ماجراجویانه ای در صحرا و دریا

انیمیشن سند باد هم مثل خیلی از کارتون های دیگر دهه شصتی، از کشور ژاپن وارد و دوبله شده است. سندباد ملوانی بود که همراه با پرنده دوست داشتنی اش شیلا و همین طور علی بابا با ماجراهای مختلفی روبرو می شد و هربار پیروز و خرسند می توانست از موانع عبور کند و صحیح و سالم به ماجراجویی هایش ادامه دهد. در دوران کودکی باید برای تماشای هر قسمت از سندباد یک یا چند هفته صبر می کردید اما امروز می توانید 6 دی وی دی از مجموعه سندباد را با قیمت 15 هزار تومان داشته باشید و هر وقت دلتان خواست یک یا چند قسمت از آن را تماشا کنید.

مهاجران، ماجرای دختری بازیگوش در استرالیا

شخصیت اصلی این داستان دختر بازیگوشی بود که همراه با خانواده اش از انگلستان به استرالیا مهاجرت نموده بود و در این سرزمین سرسبز و بزرگ شیطنت می کرد، با مشکلاتی روبرو می شد و البته در زندگی روزمره هیجانات مختلفی را تجربه می کرد.

لوسیمیل به حیوانات علاقه داشت و سعی می کرد با همه آن ها مهربان باشد. همین ویژگی ها باعث شده بود که لوسیمیل جسور و بی پروا برایمان جذاب باشد و هر هفته برای دیدن ماجراجویی های جدید او انتظار بکشیم. اما این روزها می توانید مجموعه ای شامل 7 دی وی دی از این کارتون را با قیمت 15 هزارتویمان در یک بسته بندی فراوری شده از شرکت سروش سیما تهیه نموده و هر روز یک یا چند قسمت از آن را تماشا کنید.

انیمیشن خاطره انگیز پروفسور بالتازار

پروفسور بالتازار مخترع پیری بود که در هر قسمت با یکی از اختراعاتش شادی را به اطرافیانش هدیه می داد. د راین کارتون می دیدید که هیچ جنگی بین بد و خوب وجود ندارد. دنیا این پروفسور خوب، زیبا و رنگارنگ بود. علاوه بر این بالتازار سعی می کرد دوستی، عشق و ایمان را به دیگران یاد بدهد.

او دستگاه عجیبی داشت که می توانست معجون های هیجان انگیزی را فراوری کند و به این ترتیب برای یاری به دیگران پیش قدم گردد. اگر حال و هوای بالتازار و دنیای خیالی او هنوز هم برایتان جذاب است دی وی دی این کارتون جذاب را که توسط شرکت سروش سیما منتشر شده، با قیمت 9 هزار تومان تهیه کنید.

دهکده حیوانات، کارتون ده شصتی پر هوادار

دهکده حیوانات یکی دیگر از کارتون های پرهوادار دهه شصتی ها است که مجموعه ای از شخصیت های جالب و بامزه را به تصویر می کشید. در این کارتون میشا خرس دوست داشتنی و مهربانی بود که به همراه پدر و مادرش از یک شهر بزرگ به دهکده ای کوچک سفر نموده و آنجا با دوستان جدیدی آشنا شده بود.

میشا در هر قسمت با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کرد و در نهایت باتدبیر، مشورت و همفکری می توانست از آن ها خلاص گردد. این مجموعه تلویزیونی نوستالژیک در حال حاضر به صورت مجموعه ای با 6 دی وی دی به قیمت 18 هزار تومان به فروش می رسد و می تواند یاد و خاطره این شخصیت های کارتونی را برایتان زنده کند.

منبع: برترین ها
انتشار: 10 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 98

به "پیشنهاد چند کارتون نوستالژیک به مناسبت روز کودک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد چند کارتون نوستالژیک به مناسبت روز کودک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید