3 فینالیست ایران در 5 وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان دنیا

به گزارش افق بسطام، در سرانجام دور مقدماتی رقابت های 5 وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان دنیا در ترکیه، 3 نماینده ایران راهی ملاقات فینال شدند و امیرمحمد نوازی در وزن 51 کیلوگرم نیز به ملاقات رده بندی رفت.

3 فینالیست ایران در 5 وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان دنیا

در وزن 45 کیلوگرم اهورا خاطری در دور نخست با با نتیجه 12 بر 1 دانیل نگرو از مولداوی را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 5 بر صفر آقاشیرین آقاشرینوف از روسیه را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 5 بر 2 از سد ایگناسیو ویلاسنور از آمریکا گذشت و به ملاقات فینال راه یافت. خاطری در این ملاقات به مصاف گور بونیاتیان از ارمنستان می رود.

در وزن 51 کیلوگرم امیرمحمد نوازی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 11 بر صفر اولجاس ژایونبایف از قزاقستان را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد با نتیجه 7 بر صفر نوردولت بکبولاتوف از قرقیزستان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 4 بر 1 مغلوب یاماتو اوگاوا از ژاپن شد و به ملاقات رده بندی رفت.

در وزن 60 کیلوگرم سجاد پیردایه در دور اول با نتیجه 11 بر صفر دانیل گوربویچ از چک را مغلوب کرد وی در دور دوم با نتیجه 6 بر صفر یاندرو سوتو ریورا از پورتوریکو را مغلوب کرد. پیردایه در دور بعد با نتیجه 2 بر 1 از سد امور بک آسان اولو از قرقیزستان گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 3 بر 2 جمال عباس اف از آذربایجان را شکست داد و به ملاقات فینال راه یافت. وی در این ملاقات به مصاف آکیتو ماهرا از ژاپن می رود.

در وزن 71 کیلوگرم ابوالفضل حسینی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر تاتسوکی کامیا از ژاپن را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 7 بر 2 آلپ ارسلان بگینجوف از ترکمنستان را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. حسینی در این مرحله با نتیجه 11 بر 1 اسلام کاژاروف از روسیه را شکست داد و به ملاقات فینال راه یافت. وی در این ملاقات به مصاف لاداریون لوکت از آمریکا می رود.

در وزن 92 کیلوگرم توحید نوری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 5 بر 3 اودن سینکلایر از آمریکا را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد مقابل ساندرو کوراشویلی از گرجستان با نتیجه 11 بر صفر مغلوب گردید و باید منتظر حضور حریفش در ملاقات فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار در گروه بازنده ها را بدست آورد.

منبع: فرارو
انتشار: 15 مرداد 1402 بروزرسانی: 15 مرداد 1402 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 2097

به "3 فینالیست ایران در 5 وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 فینالیست ایران در 5 وزن دوم کشتی آزاد نوجوانان دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید