بازی توتال وار: فرعون برای کامپیوتر معرفی گردید؛ تریلر معرفی آن را ببینید

به گزارش افق بسطام، مجموعه توتال وار (Total War) را می توان یکی از قدیمی ترین مجموعه های گیمینگ دانست. این عناوین در سبک استراتژی بوده و سابقه بسیار خوبی در دنیای گیمینگ دارند. همین موضوع باعث شده تا هواداران توتال وار نیز بسیار زیاد باشند. حال شرکت سازنده این مجموعه یعنی Creative Assemble عنوان فرعون (Pharaoh) را معرفی نموده است.

بازی توتال وار: فرعون برای کامپیوتر معرفی گردید؛ تریلر معرفی آن را ببینید

عناوین توتال وار هر کدام ویژگی خاص خود را دارند. به همین علت نمی توان گفت که یک عنوان دنباله مورد قبلی است. بازی توتال وار: فرعون آخرین عنوان عرضه شده از این مجموعه بوده که در دوران مصر باستان جریان دارد. زمانی که مصر در اوج خود قرار داشته و یکی از بزرگ ترین امپراطوری های تاریخ را در دست داشت.

شما در این بازی باید این امپراطوری را کنترل نموده و کوشش کنید تا دشمنان آن را از بین ببرید. مدیریت یک امپراطوری کار بسیار دشواری بوده که باعث شده است بازی توتال وار: فرعون یک عنوان راحت نباشد. یکی از نکات مهم بازی فرعون ترکیب حالت نوبتی (Turn Based) و همزمان (Real Time) است. به این شکل که در بازی توتال وار مبارزات به صورت همزمان بوده ولی مدیریت شهر در بازی به شکل نوبتی است. حال شما باید کوشش کنید تا مانع نابودی یکی از بزرگ ترین تمدن های تاریخ بشریت بشوید.

زمانی که انتهای دوران حکومت فرعون Merneptah فرا رسیده، مردم مصر در پی یک رهبر تازه هستند. بسیاری از افراد در پی این جایگاه بوده و در پی تبدیل شدن به یک فرعون دیگر هستند. حال شما باید در دوران برنزی مصر باستان کوشش کنید در این هیاهو، نظم را پیدا کنید. در کنار مدیریت مردم، بلایای طبیعی هم وجود دارند که شرایط را به شدت بدتر می نمایند.

دنیای بازی توتال وار: فرعون یک دنیای پویا است. به همین علت در مبارزات دشمن شما صرفاً انسان ها نیستند. بلکه در بعضی از مواقع آب و هوا نیز می تواند بدترین دشمن شما باشد. این موضوع همیشه وجود دارد. به این شکل که مهم نیست شما در میان مبارزه باشید یا در حال مدیریت شهر باشید، در هر زمان امکان دارد که شرایط آب و هوایی وخیم گردد.

شما در این بازی باید توانایی های خود را به افراد مصر نشان دهید. با اینکار به این افراد اثبات خواهید کرد که لیاقت تبدیل شدن به فرعون را دارید. در دنیای بازی توتال وار فرعون، چندین قبیله مختلف هم وجود دارد. به همین علت کار شما تنها مدیریت افراد مصری نیست بلکه شما باید این قبیله های کوچک را نیز مدیریت کنید تا بتوانید آرامش را در تمدن خود حفظ کنید.

برای تبدیل شدن به یک فرعون شما باید راه های زیادی را طی کنید. همینطور اینکه برای مدیریت بهتر شهر شما مجبور هستید تا مصر را کامل جست و جو کنید. همین باعث خواهد شد تا با زمین ها و دنیای بسیار خاص این بازی آشنا شوید. شرکت سازنده در توتال وار فرعون کوشش نموده تا شرایط مصر باستان را به برترین نحو به هواداران نشان دهد.

یکی از نکات بسیار جالب اضافه شده به بازی توتال وار فرعون، قابلیت شخصی سازی بخش داستانی بازی است. به این شکل که دیگر تجربه دو نفر از بخش داستانی یکسان نخواهد بود. همین موضوع باعث شده تا بازی توتال وار فرعون یک عنوان بسیار خاص در سبک استراتژی باشد.

بازی توتال وار فرعون پاییز سال جاری برای کامپیوتر به وسیله فروشگاه های اپیک (Epic) و استیم (Steam) عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 7 خرداد 1402 بروزرسانی: 7 خرداد 1402 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 2070

به "بازی توتال وار: فرعون برای کامپیوتر معرفی گردید؛ تریلر معرفی آن را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی توتال وار: فرعون برای کامپیوتر معرفی گردید؛ تریلر معرفی آن را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید