باشگاه سایپا: آقای غلامپور! شما و فرزندتان مدیون باشگاه سایپا هستید، چرا نمکدان می شکنید!؟ ، باشگاه استقلال با رفتار غیرحرفه ای مربی خود برخورد کند

به گزارش افق بسطام، کسانی که در باشگاه های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس حضور پیدا می نمایند، باید بدانند این باشگاه ها سرمایه های کشور هستند و دخالت بیجا در امور سایر باشگاه ها و آویزان ماندن و مجیزگوئی دیگران زیبنده آن ها نیست و جای تعجب دارد که فردی که بعلت عملکرد خود در دوران بازیگری از جمع آبی پوشان جدا شده بود و توسط باشگاه سایپا جذب و حمایت شد، اینگونه سخن می گوید.

باشگاه سایپا: آقای غلامپور! شما و فرزندتان مدیون باشگاه سایپا هستید، چرا نمکدان می شکنید!؟ ، باشگاه استقلال با رفتار غیرحرفه ای مربی خود برخورد کند

مدیر ورزش قهرمانی باشگاه سایپا به گفت وگوی اخیر بهزاد غلامپور واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا، روز گذشته بهزاد غلامپور صحبت هایی در مورد باشگاه سایپا و شیوه جوانگرایی در این باشگاه انجام داد که باعث شد حسین خوش نظر، مدیر ورزش قهرمانی باشگاه سایپا نسبت به آن واکنش نشان دهد.

حسین خوش نظر در مورد صحبت های غلامپور گفت: آقای غلامپور و فرزندش نان و نمک سایپا را خورده اند و در فرهنگ و اخلاق ایرانی، نمکدان شکستن نکوهش شده است. آقای بهزاد غلامپور! شما خودتان فوتبالیست جوان در منزل دارید و اینگونه اظهار نظرها از شما بعید است، چرا که زمانی که باشگاه سایپا با فرزند عزیزتان قرارداد بست، آن زمان این صحبت ها را نمی کردید؟

وی اضافه نمود: کسانی که در باشگاه های بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس حضور پیدا می نمایند، باید بدانند این باشگاه ها سرمایه های کشور هستند و دخالت بیجا در امور سایر باشگاه ها و آویزان ماندن و مجیزگوئی دیگران زیبنده آن ها نیست و جای تعجب دارد که فردی که بعلت عملکرد خود در دوران بازیگری از جمع آبی پوشان جدا شده بود و توسط باشگاه سایپا جذب و حمایت شد، اینگونه سخن می گوید.

وی با بیان اینکه غلامپور، 7 سال به عنوان بازیکن و 2 فصل به عنوان مربی در باشگاه سایپا قرارداد داشته، گفت: باشگاه سایپا همیشه به مقوله جوانگرایی و رشد و شکوفایی جوانان این مرز و بوم اهمیت و توجه خاصی داشته است و فلسفه این باشگاه قائم به شخص نیست و ای کاش آقای غلامپور در 2 فصل مربیگری خود در این باشگاه، استعدادی را شکوفا می کردند و امروز هم در حمایت از جوانان مصاحبه می کردند.

وی ادامه داد: باشگاه سایپا رفتار حرفه ای و ارزش های فرهنگی را بالاتر از امور قهرمانی در دستورکار خود قرار داده و حتی شاهد بودیم که با نصب بنر، از چهار بازیکن تیم استقلال هم تجلیل و قدردانی کرد و گذشته از این، رعایت اصول حرفه ای و شرط ادب هم حکم می نماید که افراد، حرمت جایی را که روزگاری از محل آن برای معیشت خویش خانواده خود درآمد کسب نموده اند، نگه دارند و نمکدان نشنمایند.

خوش نظر در خاتمه با اشاره به تعامل های همیشگی سایپا با استقلال، گفت: از مدیران حرفه ای باشگاه استقلال انتظار داریم برخورد لازم را با این رفتار غیرورزشی مربی خود انجام دهند و ایشان را از اظهارنظرهای بیجا منع نمایند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 17 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 377

به "باشگاه سایپا: آقای غلامپور! شما و فرزندتان مدیون باشگاه سایپا هستید، چرا نمکدان می شکنید!؟ ، باشگاه استقلال با رفتار غیرحرفه ای مربی خود برخورد کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه سایپا: آقای غلامپور! شما و فرزندتان مدیون باشگاه سایپا هستید، چرا نمکدان می شکنید!؟ ، باشگاه استقلال با رفتار غیرحرفه ای مربی خود برخورد کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید