بسته کتاب پیشنهادی کبوترانه منتشر شد

به گزارش افق بسطام، همزمام با روز ادبیات کودک و نوجوان بسته پیشنهادی کتاب کبوترانه از سوی دو ناشر برپا شده است.

بسته کتاب پیشنهادی کبوترانه منتشر شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرنگاران؛ انتشارات شهید کاظمی با همکاری انتشارات جمال به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان اقدام به برگزاری مسابقه و بسته پیشنهادی کتاب کودک تحت عنوان کبوترانه ویژه رده سنی 6 تا 12 سال کرده است.

همواره قصه ها از یکی بود یکی نبود شروع نمی شود، گاهی قصه ها همان صدای لالایی مادرانه ای است که در هنگامه شب می پیچد و گاهی آوازی بچگانه که در طلوع صبح میزبان خورشید خانم می شود فرقی ندارد قصه از کجا شروع شود، اینجا کلاغ ها هیچ وقت به خانه نمی رسند تا سبد قصه بچه ها خالی نماند. این بار میخواهیم با معرفی یک بسته کتاب خوب کودک سبد بچه ها را پر کنیم.

در این بسته سه مجموعه کتاب با موضوعات مختلف خداشناسی، توحید مفضل، شگفتی های آفرینش و همچنین اهل بیت (ع) انتخاب شده است که با رویکرد تربیتی برای سنین 6 تا 12 سال مناسب می باشد. این بسه که همراه با مسابقه مجازی همراه است با تخفیف ویژه و ارسال رایگان به سراسر کشور عرضه می شود.

مجموعه ده جلدی به من بگو خدا کیست؟ با موضوع خدا شناسی برای بچه ها

اشک؛ حاوی دو کتاب شعر حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) از سید حمید رضا برقعی و یک کتاب کودک دفاع مقدس از شهدای غواص

مجموعه 8 جلدی دیدنی های خدا؛ شگفتی های آفرینش و توحید مفضل

به من بگو خدا کیست؟؛ به فرزند شما تصویر نسبتا کاملی از موضوع خداشناسی می دهد، موضوعات این مجموعه به گونه ای انتخاب شده است که اصلی ترین پایه های شناخت خدا را در جان پاک بچه ها می نشاند.

ایمان به خدا مهمترین پیغام همه پیغامبران و اثر گذارترین عقیده بر روح و روان و رفتار و کردار آدمی است. مجموعه به من بگو خدا کیست؟ برای آشنا ساختن بچه ها با این موضوع مهم اعتقادی نگاشته شده است. این مجموعه با ارائه یک دوره خداشناسی متناسب با ذهن و ظرفیت کودک به تقویت تربیت دینی می پردازد و بر دریافت های توحیدی و فطری او که هنوز با شبهه ها و اندیشه های ناپاک آلوده نگشته است تاکید می کند.

دیدنی های خدا؛ یکی از بهترین راه های آشنا کردن بچه ها با خدا، توجّه دادن آنان به شگفتی های آفرینش است. مجموعه دیدنی های خدا متنی بر گرفته از کتاب توحید مُفَضَّل است. توحید مفضّل حدیثی منسوب به امام صادق (ع) است حضرت صادق (ع) در این گفتار مفصّل، با دقت در شگفتی های آفرینش، به عظمت خدا استدلال می کند. از آن جا که راوی این حدیث، مفضّل ـ شاگرد امام صادق ـ بوده است، این گفتار به توحید مفضّل شهرت یافته است. این مجموعه؛ کتابی تربیتی، اعتقادی و ادبی است که در آن غنای محتوا با تصاویر زیبا و اشعار خواندنی ترکیب شده و از آمیختگی هنر، ادبیّات، تفکّر و تربیت، مجموعه ای ممتاز را فراهم کرده است.

انتشارات شهید کاظمی با همکاری انتشارات جمال به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان اقدام به برگزاری مسابقه و بسته پیشنهادی کتاب کودک تحت عنوان کبوترانه ویژه رده سنی 6 تا 12 سال کرده است.. این بسته که همراه با مسابقه مجازی همراه است با تخفیف ویژه و ارسال رایگان به سراسر کشور عرضه می شود.

علاقمندان جهت تهیۀ این بسته می توانند به وسیله سایت nashreshahidkazemi.ir بسته را تهیه کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 928

به "بسته کتاب پیشنهادی کبوترانه منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته کتاب پیشنهادی کبوترانه منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید