بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار می گردد

به گزارش افق بسطام به نقل از وزارت علوم، عبدالساده نیسی با اعلام این خبر گفت: هفته پژوهش و فناوری امسال از 23 الی 29 آذرماه امسال برگزار خواهد شد.

بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار می گردد

نیسی درخصوص نامگذاری روزهای این هفته توضیح داد: روز شنبه 23 آذرماه نخستین روز این هفته با عنوان پژوهش و فناوری: مدرسه، دانشگاه و جامعه نام گذاری شده که در این روز مراسم زنگ پژوهش، تقدیر از دانش آموزان نمونه و بازدید از دانشگاه ها، صنایع و مراکز فراوریی انجام خواهد شد.

مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم، گفت: 24 آذر ماه که دومین روز هفته پژوهش و فناوری است با عنوان پژوهش، فناوری و توسعه ملی نام گذاری شده است و برنامه هایی توسط دستگاه های اجرایی با رویکرد توسعه ملی در این روز برگزار می گردد.

دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری گفت: سومین روز این هفته مورخ 25 آذرماه گام دوم در پژوهش و فناوری نام دارد و برگزاری مراسم هفته پژوهش و فناوری توسط دستگاه های اجرایی با رویکرد بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می گردد.

نیسی در ادامه گفت: 26 آذرماه نیز با عنوان پژوهش، فناوری و رونق فراوری نام گذاری شده است و افتتاح بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار و همچنین تجلیل از پژوهشگران، کارآفرینان، ایده های برتر و استان های برتر انتخاب شده از برنامه های این روز می باشد.

مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم، گفت: روز چهارشنبه 27 آذرماه مصادف با پنجمین روز هفته پژوهش، به عنوان پژوهش، فناوری و اثربخشی اجتماعی انتخاب شده و 28 آذرماه و ششمین روز این هفته با عنوان پژوهش، فناوری، مشارکت ملی نام گذاری شده است.

نیسی گفت: در آخرین روز هفته پژوهش که روز آدینه 29 آذرماه است آیین اختتامیه بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار برگزار خواهد شد.

وی گفت: بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار نیز همزمان با هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 344

به "بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید