تصرف شناور دشمن و بازپس گیری ساحل در تمرین دریایی نداجا

به گزارش افق بسطام، تفنگداران و تکاوران نیروی دریایی در دومین روز از تمرین دریایی امنیت پایدار98 با به کارگیری انواع تجهیزات و سلاح های خود، یگان های سطحی دشمن را تصرف و پیروز به بازپس گیری سواحل مورد تهاجم و تجاوز شدند.

تصرف شناور دشمن و بازپس گیری ساحل در تمرین دریایی نداجا

به گزارش فارس، در دومین روز از تمرین دریایی امنیت پایدار 98 در آب های دریای خزر، تفنگداران و تکاوران نیروی دریایی با به کارگیری انواع تجهیزات و سلاح های خود یگان های سطحی دشمن را تصرف نموده و پیروز به بازپس گیری سواحل مورد تهاجم و تجاوز شدند.

تکاوران نیروی دریایی ارتش به همراه دو فروند بالگرد 212 AB و ناوهای موشک انداز توانستند در مقابله با عملیات تهاجم دشمن فرضی به آب های سرزمینی، با تسلط بر راهبردهای رزمی، تکیه بر رصد دقیق اطلاعاتی، به کارگیری سامانه های اخلالگر راداری و همچنین مین ریزی غیرکلاسیک، ضمن جلوگیری از پیشروی دشمن فرضی، مانع تصرف یگان های خودی و دسترسی دشمن به نقاط حساس شوند.

تیم عملیات ویژه نیروی دریایی ارتش با اجرای عملیات راپل و هلی برن و استفاده از شناورهای تندرو پیروز به انهدام یگان دشمن فرضی در ساحل شده و توانستند منطقه سرزمینی را به صورت کامل تحت کنترل عملیاتی و اطلاعاتی قرار دهند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 246

به "تصرف شناور دشمن و بازپس گیری ساحل در تمرین دریایی نداجا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصرف شناور دشمن و بازپس گیری ساحل در تمرین دریایی نداجا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید