تمیروف باعث 10 نفره شدن پرسپولیس شد

به گزارش افق بسطام، مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره تساوی بدون گل سرخ پوشان مرکز مقابل فولاد در هفته دوم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: بازی سرد و کسل کننده ای بود. فولاد در دقیقه اول بازی، می خواست یک امتیاز بازی را بگیرد و روی اتفاق می خواست حمله کند. پرسپولیس روی گردش توپ پیروز بود، اما نتوانست حمله های خوبی داشته باشد. روی هم رفته بازی کسل کننده ای را شاهد بودیم و در حد لیگ 3 هم نبود. فولاد آمده بود تا بازی را نبازد. پرسپولیس در نیمه دوم نسبت به نیمه اول بهتر شد، چون در خط هافبک تغییراتی صورت گرفت تا تیم عملکرد بهتری داشته باشد. پرسپولیس با یک هافبک دفاعی بهتر می تواند بازی کند. پرسپولیس کار ترکیبی در این بازی نداشت و در کار ترکیبی، باید حداقل 15 دقیقه حمله با کیفیت ببینیم.

تمیروف باعث 10 نفره شدن پرسپولیس شد

او ادامه داد: پرسپولیسی ها سردرگم بازی کردند. سعید صادقی فصل گذشته یکی از پاسور های خوب لیگ بود، اما در این بازی نتوانست عملکرد ایده آلی داشته باشد. آقای نکونام به مساوی راضی بود و زور پرسپولیس هم به فولاد نرسید و مهاجم های نتوانستند کیفیت خودشان را نشان دهند. در دقیقه 88 با آمدن تمیروف، به نظر من پرسپولیس 10 نفره شد و اگر یکی از بازیکنان امیدمان جای این بازیکن می آمد، اتفاقات بهتری رخ می داد. اگر سیامک نعمتی به بازی می آمد، شاید فرایند بازی تغییر می کرد. پرسپولیسی ها خیلی پاس به عقب دادند و این در فرایند بازی تاثیرگذار بود.

فنونی زاده در سرانجام گفت: بازی نکته فنی نداشت و من فکر می کنم آقای گل محمدی ترکیب اصلی خود را پیدا نکرده است، چون بعضی بازیکنان این تیم کاملا سردرگم بازی می نمایند. خیلی بازیکنان تک روی می نمایند و این مسائل باعث شد کیفیت بازی پایین بیاید. الان اختلاف پرسپولیس با صدر 4 امتیاز شد. فکر می کنم این تیم به نظر بدنی مثل سال گذشته است و تغییر خاصی ندیدم. پرسپولیس امتیازات را به راحتی از دست می دهد. در حال حاضر همه تیم ها مدعی هستند.

منبع: فرارو
انتشار: 29 مرداد 1401 بروزرسانی: 29 مرداد 1401 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1943

به "تمیروف باعث 10 نفره شدن پرسپولیس شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمیروف باعث 10 نفره شدن پرسپولیس شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید