جعفرزاده: قالیباف به دنبال انتقام دریافت از روحانی است، مجلس دچار شعارزدگی شده

به گزارش افق بسطام، خبرنگاران : نماینده سابق مجلس می گوید: مجلس یازدهم دچار شعارزدگی و نوعی بی هویتی پارلمانی شده است.

جعفرزاده: قالیباف به دنبال انتقام دریافت از روحانی است، مجلس دچار شعارزدگی شده

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده سابق مجلس در بخشی از یادداشتی که برای خبرگزاری خبرآنلاین نوشته است، درباره نادیده گرفته شدن لوایح دولت از سوی مجلس تاکید می کند: دولت دوازدهم به پایان کار خود نزدیک می شود و چند ماه دیگر رئیس جمهور جدیدی بر صندلی ریاست قوه مجریه می نشیند، این درحالیست که مجلس لوایح دولت را نادیده می گیرد.مجلس یازدهم با شعار رفع مسائل مردم روی کار آمد اما 67 لایحه دولت بایگانی شده است.

وی افزوده است: مجلس یازدهم وظیفه قانونی خودش را ندانسته و هیئت رئیسه، اشرافی بر تکالیف قانونی خود ندارد. این مجلس دچار شعارزدگی و نوعی بی هویتی پارلمانی شده است. در این وادی، عدم اشراف آقای قالیباف بر مجلس و اداره آن نیز مزید بر علت شده است.

جعفرزاده گفت: هنگامی که رئیس مجلس، به دنبال رای و به دست آوردن صندلیی در قوه مجریه یا قوه مقننه باشد، در انجام تکالیف حقوقی خود ناتوان است. از این جهت که همیشه به دنبال نگاهی برای کسب رضایتمندی است و از سوی دیگر، او برای انتقام از روحانی بخاطر شکست انتخاباتی آمده و نمی تواند تکالیف خود را انجام دهد. این مجلس قطعا کارنامه ای منفی برای جریان اکثریت در آن باقی خواهد گذاشت.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 2 بهمن 1399 بروزرسانی: 2 بهمن 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1207

به "جعفرزاده: قالیباف به دنبال انتقام دریافت از روحانی است، مجلس دچار شعارزدگی شده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفرزاده: قالیباف به دنبال انتقام دریافت از روحانی است، مجلس دچار شعارزدگی شده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید