دهن کجی عظیم قهرمان جام جهانی به AFC؛ آرژانتین برای بازی محبت آمیز راهی ایران می گردد

به گزارش افق بسطام، تهران (پانا) - در روزهایی که کنفدراسیون فوتبال آسیا با بهانه های عجیب حق میزبانی را از فوتبال ایران سلب نموده است، فدراسیون فوتبال آرژانتین از قطعی شدن سفر تیم ملی فوتسال آرژانتین به ایران برای برگزاری ملاقات محبت آمیز با تیم ملی فوتسال ایران اطلاع داد.

دهن کجی عظیم قهرمان جام جهانی به AFC؛ آرژانتین برای بازی محبت آمیز راهی ایران می گردد

پس از اینکه دوشنبه اعلام شد که تیم های ملی فوتسال ایران و ژاپن پیش از جام جهانی در دو بازی محبت آمیز مرداد و شهریور سال جاری در ژاپن به مصاف هم خواهند رفت، دو حریف جدید محبت آمیز تیم ملی فوتسال ایران تعیین شد.

با اعلام فدراسیون فوتبال آرژانتین، تیم ملی فوتسال این کشور ژوئن سال 2021 (خرداد 1400) به تهران سفر خواهد نمود تا دیداری محبت آمیز را با تیم ملی فوتسال ایران برگزار کند. تیم ملی فوتسال آرژانتین قهرمان آخرین دوره جام جهانی فوتسال است و یکی از شانس های مسلم قهرمانی در این دوره از رقابت ها محسوب می گردد.

علاوه بر آرژانتین، سایت فدراسیون فوتبال مجارستان هم اطلاع داد که تیم ملی فوتسال این کشور هم در خرداد 1400 به تهران می رود تا دیداری محبت آمیز را با ایران برگزار کند.

البته فعلا زمان دقیق سفر تیم های ملی فوتسال آرژانتین و مجارستان به ایران تعیین نشده است اما این احتمال وجود دارد که سفر این دو تیم همزمان باشد و آنها هم در دیداری محبت آمیز به مصاف هم بروند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 فروردین 1400 بروزرسانی: 26 فروردین 1400 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1379

به "دهن کجی عظیم قهرمان جام جهانی به AFC؛ آرژانتین برای بازی محبت آمیز راهی ایران می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دهن کجی عظیم قهرمان جام جهانی به AFC؛ آرژانتین برای بازی محبت آمیز راهی ایران می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید