راه حل های علمی احیای آب کاشان آنالیز شد ، درخواست یاری از خیرین برای تأمین بودجه اجرای طرح های آبی

به گزارش افق بسطام، راه حل های علمی احیای آب کاشان و زمینه های ورود خیرین و دانشگاهیان به این موضوع در نشست مشترک مسئولان دانشگاه کاشان، مدیران آب و فاضلاب و خیرین آنالیز شد.

راه حل های علمی احیای آب کاشان آنالیز شد ، درخواست یاری از خیرین برای تأمین بودجه اجرای طرح های آبی

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، نشست مشترک محمدرضا اسدی، مدیرعامل آب و فاضلاب کاشان، سیدمحمد مسافری، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه گذاری این شرکت با حامیان دانشگاه کاشان برگزار و در آن زمینه های ورود خیرین و دانشگاهیان را به طرح های احیای آب کاشان آنالیز شد.

این نشست با هدف آنالیز راه حل های علمی احیای آب این شهرستان و برنامه ریزی برای به کارگیری پژوهشگران دانشگاهی برای این موضوع مهم، برگزار گردید.

به گفته اسدی، مدیرعامل آبفای کاشان، خیرین تا کنون 46 میلیون لیتر آب انبار ایجاد نموده اند که مورد استفاده مردم است.

در این جلسه درباره موضوعاتی مانند اصلاح شبکه های فرسوده انتقال آب، ساخت مخازن و حفر چاه های عمیق مصاحبه شد. اجرای این طرح ها حدود 170 میلیارد ریال بودجه احتیاج دارد که مسئولان آب و فاضلاب کاشان امیدوارند با همکاری خیرین این مبلغ تأمین گردد.

شیرین سازی آب حاشیه کویر و آب های ژرف هم به اسم طرح بلندمدت مورد آنالیز پژوهشگران دانشگاه کاشان و مسئولان آب و فاضلاب این شهرستان نهاده شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1561

به "راه حل های علمی احیای آب کاشان آنالیز شد ، درخواست یاری از خیرین برای تأمین بودجه اجرای طرح های آبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه حل های علمی احیای آب کاشان آنالیز شد ، درخواست یاری از خیرین برای تأمین بودجه اجرای طرح های آبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید