تور ارزان قطر: سفر وزیر راه قطر به کیش برای هماهنگی میزبانی از تیم های جام جهانی

به گزارش افق بسطام، به گزارش خبرنگاران و به نقل از خانه ملت، حمید سجادی وزیر ورزش در خصوص ظرفیت منطقه ها آزاد کشور برای میزبانی بخشی از طرفداران فوتبال و جام جهانی گفت: در پی تعاملات و دوستی ایران و قطر، وزارت ورزش و جوانان تمایل به ادامه این پیوندها و ارتباطات در حوزه ورزش دارد.

تور ارزان قطر: سفر وزیر راه قطر به کیش برای هماهنگی میزبانی از تیم های جام جهانی

همراه ما باشید و با تور ارزان قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: این تعاملات در کنار پررنگ کردن ظرفیت ورزشی کشور می تواند فرصتی برای تقویت دیگر موضوعات همانند گردشگری، حمل و نقل مسافر و ... باشد. با توجه به حضور طرفداران جام جهانی در منطقه ها آزاد می توانیم ظرفیت حمل و نقل عمومی به ویژه دریایی برای این فرصت پیش آمده را رونق دهیم.

عضو کابینه دولت سیزدهم یادآور شد: پیشنهاد دو شهر کیش و قشم برای میزبانی از طرفداران جام جهانی می تواند به محکم شدن روابط دو کشور در تعاملات و ارتباطات ختم گردد. شهرهای جنوبی کشور به ویژه جزیره زیبای کیش در بحث هتلینگ و خدماتی که به گردشگرها باید بدهیم، مجهزتر است و جلسات هماهنگی در قالب ملاقات و گفت و گو آغاز شده است.

سجادی تاکید نمود: طبق گزارشات رسیده یکشنبه هفته جاری وزیر راه قطر برای مذاکره در جهت میزبانی ایران از طرفداران جام جهانی قطر در جزیره کیش حضور خواهند یافت. با برنامه ریزی پیش بینی شده مقرر شد نمایندگان مربوطه از وزراتخانه گردشگری گرفته تا وزارت ورزش و جوانان، وزارت راه و شهرسازی و بعلاوه نماینده مدیریت منطقه ها آزاد در این ملاقات حضور داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 خرداد 1401 بروزرسانی: 28 خرداد 1401 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1889

به "تور ارزان قطر: سفر وزیر راه قطر به کیش برای هماهنگی میزبانی از تیم های جام جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان قطر: سفر وزیر راه قطر به کیش برای هماهنگی میزبانی از تیم های جام جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید