عنایتی: چشم اندازی نداریم و می خواهیم بنایی با پی مستحکم بسازیم، اگر بگوییم مشکل اقتصادی نداریم دروغ گفته ایم

به گزارش افق بسطام، سرمربی تیم فوتبال طرفدار گفت تیمش مسائل اقتصادی دارد و ابراز امیدواری کرد مدیریت این باشگاه در هفته جاری پرداختی به بازیکنان و عوامل تیم داشته باشد.

عنایتی: چشم اندازی نداریم و می خواهیم بنایی با پی مستحکم بسازیم، اگر بگوییم مشکل اقتصادی نداریم دروغ گفته ایم

به گزارش خبرنگاران، رضا عنایتی سرمربی تیم فوتبال طرفدار بعد از تساوی تیمش مقابل مس رفسنجان گفت: بازی بسیار بسیار خوبی را از دو تیم شاهد بودیم. مس رفسنجان یکی از تیم هایی است که در این فصل نشان داده بسیار بسیار تواناست، اما به هیچ وجه از نتیجه بازی راضی نیستم. متأسفانه از تک موقعیتی که روی دروازه ما آمد، گل خوردیم و حملات زیادی داشتیم. توپ و میدان را در اختیار داشتیم، اما به جز یک مورد، نتوانستیم از شرایطی که برای خودمان در مسابقه ایجاد کردیم، استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه غیبت هفت بازیکن اصلی طرفدار، دست کادر فنی این تیم را در تعویض ها بسته بود، توضیح داد: دست همه بازیکنانم را می بوسم که با همه مسائلی که وجود دارد، با تمام وجود در خدمت تیم هستند و با وجدان بازی می نمایند. به خودم بابت این مجموعه بازیکنان می بالم که همه توان خود را برای موفقیت می گذارند و قابل ستایش هستند.

سرمربی تیم فوتبال طرفدار در ادامه توضیح داد: نکته ای که در چند بازی گذشته برای من جای تعجب دارد، این است که تیم هایی که فوتبال خوبی بازی می نمایند، توپ را مقابل ما به هوا می برند و این موضوع، کارمان را سخت می نماید. رقبای ما در هفته های گذشته، در سایر دیدارهای خود به هیچ وجه توپ را بالا نمی برند، اما شاید پرس سنگین ما باعث چنین اتفاقی می گردد. با انرژی کارمان را می کنیم و ان شاءالله بازیکنان به کوچکترین حق شان که کسب جایگاهی خوب در جدول است، برسند.

عنایتی در خصوص مسائل اقتصادی باشگاه طرفدار گفت: اگر بگوییم این مسائل وجود ندارد، دروغ گفته ایم. با قول هایی که دوستانم در مدیریت باشگاه داده اند، ان شاءالله مسائل ظرف یکی دو روز رفع می گردد. ببینید چقدر نجابت بازیکنان ما بالاست که تا به امروز کوچکترین حرفی از آنها در این باره نشنیده اید و نمی شنوید. ما یک خانواده هستیم و باید مسائل را کنار یکدیگر حل کنیم. ان شاءالله مدیریت در چند روز آینده به بازیکنان پرداختی داشته باشد و مطمئنم این اتفاق رخ می دهد.

وی درباره حضور دراگان اسکوچیچ در استادیوم پاس قوامین بیان کرد: بحث سلیقه و رویکرد تاکتیکی در مربیگری در میان است. همه مربیان، برنامه ای در فکر دارند که نمی دانم برنامه سرمربی تیم ملی چیست. زمانی که بازی روی هوا دنبال می شد، کیفیت بازی کاهش یافت و بازیکنان ما نتوانستند کارهای همیشگی خود را انجام بدهند.

سرمربی تیم فوتبال طرفدار با تمجید از بازیکنان غایب خود بیان کرد: بازیکنان مستعدی داریم و بدبختی ما این بود که شش هفت بازیکن اصلی مان محروم بودند. داور در اراک، همه بازیکنان سه کارته ما را نشانه گرفت و از شانس بد من به آنها اخطار داد. بازیکنان مستعدی داریم که اگر کادر فنی صلاح بداند، می تواند آنها را به تیم ملی دعوت کند.

عنایتی در خصوص هدفگذاری باشگاه طرفدار در لیگ بیست ویکم گفت: لیگ برتر فضایی کاملاً متفاوت نسبت به لیگ یک دارد و می توانستیم در ورود به لیگ برتر، مسائلی داشته باشیم که این اتفاق برای ما رخ داد. با این حال بازیکنان ما واکنش زودهنگامی به موضوع نشان دادند. ما چشم اندازی نداریم و می خواهیم بنایی بسازیم که پی مستحکمی داشته باشد. مالکان باشگاه هم برنامه هایی برای سال های آینده دارند و اگر باشم یا نباشم، می خواهیم طرفدار را سال جاری در لیگ برتر نگه داریم.

وی در خاتمه و هنگام ترک نشست خبری گفت: برای این بازی نه تمرین داشتیم و نه به هتل رفته بودیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 تیر 1401 بروزرسانی: 7 تیر 1401 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1898

به "عنایتی: چشم اندازی نداریم و می خواهیم بنایی با پی مستحکم بسازیم، اگر بگوییم مشکل اقتصادی نداریم دروغ گفته ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عنایتی: چشم اندازی نداریم و می خواهیم بنایی با پی مستحکم بسازیم، اگر بگوییم مشکل اقتصادی نداریم دروغ گفته ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید