قدم آخر تورنمنت را محکم برمی داریم ، همه توانمان را خواهیم گذاشت

به گزارش افق بسطام، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تاکید بر اینکه فضای تیمش برای دیدار با عراق کاملا مثبت است، گفت: بازیکنانم برای برداشتن آخرین گام این تورنمنت تمام توانشان را خواهند گذاشت.

قدم آخر تورنمنت را محکم برمی داریم ، همه توانمان را خواهیم گذاشت

به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از بازی تیم ملی فوتبال ایران و عراق در دیدار انتهای گروه C انتخابی جام جهانی قطر گفت: پیش از آمدن به بحرین می دانستیم که باید چهار بازی سخت انجام دهیم و از هر چهار بازی پیروز از زمین خارج شویم که این موضوع به ما فشار وارد کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: از این چهار بازی یک بازی باقی مانده است و فکر می کنم بازی سخت تری به نسبت سه بازی قبل باشد. اما تیم خیلی خوبی داریم و جو تیم بسیار خوب است و هرچه داریم را در این بازی خواهیم گذاشت و از همه توان استفاده می کنیم تا بازی آخر هم پیروز از میدان خارج شویم.

اسکوچیچ درباره تیم عراق گفت: برای بازیکنان عراق و مربی شان احترام قائل هستیم. آنها مربی خوبی دارند و در مجموع تیم قابل احترامی هستند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که آیا اطلاعات دقیقی از بازیکنان عراق در دیدار فردا مقابل ایران در اختیار دارد یا خیر، گفت: درباره ترکیب تیم عراق اطلاعاتی نداریم. همیشه وقتی بازیکنی در ترکیب قرار می گیرد یعنی یک بازیکن باید بیرون از زمین بماند بنابراین وقتی بازیکنی در زمین قرار بگیرد، قطعاً بهترین ترکیب ممکن را به میدان فرستادند.

وی ادامه داد: جو بسیار خوبی بر تیم حاکم است و امیدواریم این جو مثبت را به بازیکنانی که در زمین بازی خواهند کرد نیز انتقال بدهیم تا آنها نیز این احساس خوب را داشته باشند. بازی های قبل را باید فراموش کنیم، چرا که یک قدم برای با موفقیت به انتها رساندن این تورنمنت باقی مانده است.

منبع: مهر

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1514

به "قدم آخر تورنمنت را محکم برمی داریم ، همه توانمان را خواهیم گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قدم آخر تورنمنت را محکم برمی داریم ، همه توانمان را خواهیم گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید