مصرف انرژی در آمریکا به کمترین میزان رسید

به گزارش افق بسطام، در پی شیوع کرونا و منع رفت و آمد، مصرف انرژی در ایالات متحده به پایین ترین میزان خود در 16 سال گذشته رسیده است.

مصرف انرژی در آمریکا به کمترین میزان رسید

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دیلی میل، در پی شیوع کرونا و منع رفت و آمد، مصرف انرژی در ایالات متحده به پایین ترین میزان خود در 16 سال گذشته رسیده است.

تعطیل شدن مشاغل، صنعت و شرکت های بسیاری در آمریکا منجر به کاهش قابل توجه مصرف برق شده است.

انستیتو الکتریک ادیسون کاهش سه درصدی مصرف برق را پیش بینی می کند، بزرگ ترین محرک این کاهش، تعطیلی بسیاری از کارخانه هاست که به دلیل کنترل شیوع کرونا از ادامه فعالیت منع شده اند.

مصرف برق مسکونی نیز رو به کاهش است، زیرا آب و هوای معتدل به معنای مصرف انرژی کمتر برای وسایل گرمایشی و سرمایشی است؛ ضمن اینکه بیشتر مردم در خانه می مانند و از بیرون رفتن صرف نظر می کنند.

براساس گزارشی از موسسه ادیسون الکتریک (EEI)، میزان تولید برق ایالات متحده در هفته اول آوریل 64896 گیگاوات ساعت، 5.7 درصد پایین تر از سال 2019 و کمترین میزان خروجی هفتگی این کشور از سال 2004 بوده است.

جالب اینجاست که EEI پیش بینی کرده با وجود اینکه افراد وقت بیشتری را در خانه می گذرانند، همچنان ممکن است مصرف برق مسکونی به اندازه 0.8 درصد کاهش یابد.

در تگزاس، میزان مصرف برق در ساعات صبح بین ساعت 6 صبح تا 10 صبح کاهش یافته، تعداد کمتری از افراد زودتر از خواب بیدار می شوند تا آماده کار شوند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 790

به "مصرف انرژی در آمریکا به کمترین میزان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصرف انرژی در آمریکا به کمترین میزان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید