مهران احمدی: کَلک سینما در دوسال آینده کنده است

به گزارش افق بسطام، مهران احمدی یکی از بازیگران فیلم سینمایی روز ششم گفت: این روز ها اوضاع سینما مانند سایر بخش ها خوب نیست و به نظر می رسد، با این شرایط در دوسال آینده کلک سینما کنده است و ما باید به دنیال کار دیگری برویم.

مهران احمدی: کَلک سینما در دوسال آینده کنده است

به گزارش ایسنا، طبق گزارش رسیده؛ اولین اکران مردمی فیلم سینمایی روز ششم با حضور حجت قاسم زاده اصل کارگردان و بازیگران فیلم آدینه سوم تیرماه در پردیس سینمایی کورش در دو سانس برگزار گردید.

حجت قاسم زاده اصل کارگردان فیلم باتشکر از استقبال تماشاگران در اولین اکران مردمی گفت: خیلی تشکر می کنم و خوشحالم که امروز تماشاگران این فیلم را از نزدیک می بینم و از اینکه در این شرایط سخت و با این ترافیک فیلم روز ششم را برای تماشا انتخاب نموده اید متشکرم و امیدوارم بعد از تماشای فیلم راضی از سینما خارج شوید.

مهران احمدی یکی از بازیگران فیلم با تشکر از حضور تماشاگران گفت: این روز ها اوضاع سینما مانند سایر بخش ها خوب نیست و به نظر می رسد با این شرایط در دوسال آینده کلک سینما کنده است و ما باید به دنیال کار دیگری برویم.

وی ادامه داد: من اتفاقا آشپز خوبی هستم و شاید بتوانم در آینده به جای فعالیت در سینما آشپزی کنم، اما همچنان امیدوارم که اوضاع سینما بهتر از این بگردد و تماشاگران از تماشا فیلم لذت ببرند.

احمدی با اشاره به آشنایی و دوستی چندین ساله خود با حجت قاسم زاده اصل گفت: من چند فیلم مختلف با ایشان کار کردم و فیلم روز ششم به اصطلاح اولین فیلم بلند سینمایی ایشان است، اما او سابقه خوبی در کارگردانی دارد.

وی ادامه داد: همه ما وقتی در فیلم اول یک کارگردان حضور پیدا می کنیم کوشش می کنیم تا یک اثر درجه یک خلق کنیم و از خیلی مسائل عبور می کنیم تا یک اثر خوب ساخته گردد و در فیلم روز ششم نیز این اتفاق رخ داد و ما شاید یک فیلم خوب هستیم.

بهاره افشاری نیز با اشاره به اینکه بازی در فیلم روز ششم را بسیار دوست دارد، گفت: قطعا در شرایط مالی فعلی و با مشکلاتی که وجود دارد سینما رفتن اولویت خیلی از افراد نیست و اینکه امروز کسانی مثل شما برای تماشای فیلم به سالن سینما می آیند بسیار ارزشمند است.

مصطفی زمانی بازیگر دیگر فیلم نیز بیان داشت: سال ها پیش که برای بازیگری تست می دادم و به دفاتر مختلف می رفتم روزی به دفتری رفتم که قرار بود حجت قاسم زاده اصل تست بگیرد و برای یک فیلم بازیگر انتخاب کند. من در آن تست پذیرفته شدم و حتی قاسم زاده اصل به من گفت اگر اجازه انتخاب داشتم قطعا تو را انتخاب می کردم، اما مجبورم از بازیگران شناخته شده و حرفه ای استفاده کنم، اما مطمئنم که تو بازیگر خوبی می شوی. آن ماجرا گذشت و امروز بعد از 17 سال ما باهم در یک فیلم همکاری کردیم.

در این مراسم محسن مسافرچی پخش کننده و مهدی حسینی نیا، بهرام ابراهیمی، نیلوفر کوخانی بازیگران دیگر این در مراسم حضور داشتند و طی سخنان کوتاهی از مردم برای حضور در تماشای فیلم روز ششم تشکر کردند

منبع: فرارو
انتشار: 30 تیر 1401 بروزرسانی: 30 تیر 1401 گردآورنده: ofoghebastam.ir شناسه مطلب: 1918

به "مهران احمدی: کَلک سینما در دوسال آینده کنده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهران احمدی: کَلک سینما در دوسال آینده کنده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید